Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Oczywiście w słońcu. Może masz rację, nie twierdzę że nie. W każdym razie w ubiegłe lato dawała radę tak samo jak rok wcześniej po uzupełnieniu gdy także brakowało 120g. Co 2 lata zalecam filtrację z uzupełnieniem, a co roku dezynfekcję i nie zauważyłem nigdy szurania ani spadków wydajności. Na kierownicę, której nie można dotknąć polecam matę do środka. Ja takiej używam gdy auto dłużej ma stać w pełnym słońcu przy dużych temperaturach.
 3. Bizongod, zapraszam na forum prawne, tam wszystkiego się dowiesz, bo na razie Ty tworzysz mity i legendy miejskie, pogłębiasz ciemnogród. Ale mam do ciebie pytanie. Kto po zastosowaniu retrofita led w reflektorze homologowanym dla żarnikowego h7 może potwierdzić, że całość spełnia założone warunki techniczne homologacji? Możesz poprzeć stosownym paragrafem? Bo Twoja analiza leda z allegro na zasadzie: zakładając, przyjmijmy, hmmm, to jest, zresztą sam wiesz do czego. Tutaj warto poczytać: http://www.infor.pl/download/site/pl/oj/2010/l_297/l_29720101113pl00010182.pdf Co do Twojego pytania o reflektor. Tak każdy następny reflektor montowany w aucie, może być dowolnego producenta, ale musi posiadać homologacje i stosowne oznaczenia. Czy ja mam déjà vu czy widziałem już gdzieś Toje wpisy na ten temat?
 4. Rozumiem, że takie temperatury zanotowałeś w cieniu i panowały większą część dnia, oczywiście spowodowały wygrzanie auta, że "kierownicy nie szło złapać. " W tym roku nawet nad j. Gardą trochę bardziej na południu Europy było i jest jeszcze niestety zimno.
 5. Masz jakieś poparcie na to? Czy to tylko Twoje widzi mi się?
 6. Jeżeli jest to ciemny lakier, wolny od rys i zadrapań i chcesz zadbać o niego z "każdym szczegółem", aby nadal w takim stanie pozostał, to porzuć używanie ściągaczek do wody każdego rodzaju, nawet tych z (rączką). Niech ręcznik Fluffy i oklepywanie karoserii stanie się Twym przyjacielem.
 7. Kłopoty zauważyłbyś dopiero kiedy warunki pogodowe wymagałyby od układu klimatyzacji pracy z maksymalną wydajnością. A w tym roku nie zaobserwowane jeszcze upałów.
 8. U mnie całe szczęście głośniki grają oby dwa po operacji uszczelniania.Nawet śladów żadnych na tapicerce nie było. No i wczoraj lało z przerwami,ale intensywnie i ani kropelka wody się nie pojawiła.
 9. Myślałem ,że chcesz wyczyścić podszybie .....wróżką nie jestem . Szerokości
 10. Jutro odbieram z Aso oryginalne przednie chlapacze i jakieś wskazówki do montażu mile wskazane od Ciebie . Pozdrawiam
 11. @bizongod straszny bełkot bije z Twoich postów. Homologacja to jest coś co musi mieć auto żeby zostało dopuszczone do jazdy po drogach publicznych. Wszystkie elementy, nawet te które możesz wymienić w czasie eksploatacji samochodu muszą posiadać homologację. Żarówki także. Nie masz homologacji, nie możesz używać na drogach publicznych. Koniec i . Jak chcesz sobie włożyć LEDy to sobie wkładaj tylko nie szukaj usprawiedliwienia żeby poczuć się z tym lepiej, bo nie znajdziesz. To jest tak trochę jak z kamizelkami odblaskowymi. Możesz kupić taką, która spełnia normy dla odzieży o podwyższonej widoczności EN ISO 20471, a możesz kupić taką która jej nie spełnia (lub nie została przebadana). Niby obie mają rażący kolor i odblaski ale... nikt nie zbadał jak będziesz widoczny na drodze w ciemności, a to wpłynie na Twoje i innych bezpieczeństwo.
 12. Dzisiaj
 13. Jak miałem Lagunę III Initiale Paris,dwukrotne przyciśnięcie przycisku zamykania na karcie zamykało również panoramiczny dach.
 14. Oto i owy dźwięk. W miarę wzrostu temperatury staję się coraz wyższy aż w końcu po osiągnięciu jednej kreski zanika. Czasami też na ciepłym potrafi się odezwać, ale tak z 1-2 razy jakby coś chciało wystartować a nie mogło. 54002162_2074414119310600_8065238323146260480_n.mp4
 15. Wracam do tematu. Płytkę i cały środek blokady przełożyłem do obudowy od innego. Wszystko działa bo odpalałem samochód ale nie slychac tej blokady tzn rygiel nie blokuje ani nie odblokowuje po włożeniu karty. Sensor poduszek wyczyszczony, poduszka założona lecz napinacze siedzą jeszcze wystrzelone. Do tego nie działają kierunkowskazy a awaryjne działają. Co może być z tą blokada i kierunkowskazami?
 16. Temat podmiany źródeł światła w reflektorach obrósł w mity i miejskie legendy. Wiele jest na ten temat różnych artykułów i postów, ale nigdzie nie znajdziesz konkretnych informacji, a już na pewno nigdzie nie ma podstawy prawnej, a to w końcu przepisy regulują co możesz, albo czego nie możesz. Próbuje zebrać informację i podstawy prawne żeby skończyć z tym ciemnogrodem. Oczywiście, że jest jasna - chcesz sprzedawać i montować w nowych samochodach, to musisz mieć. Matematyka to matematyka, chociaż to jest jednoznaczne ;) Czy masz na myśli, że sąd potwierdzi że jak samochód wyjechał sprzedany z salonu z homologacją na cały samochód, to do zezłomowania musi jeździć z reflektorem z jakim była robiona homologacja, w tym też żarówka z którą samochód był homologowany? Widziałeś gdzieś taki wyrok, najlepiej z uzasadnieniem? To byłby wkład merytoryczny w tą dyskusję. Pozdrawiam!
 17. Dzięki Armagedon Czy u Ciebie też tak było że w zimniejsze dni ok a w upalne jest skrzypienie ?
 18. Zastanawiam się, po kiego grzyba się tym doktoryzujesz tutaj? 1) Homologacja na reflektor jest jasna i nie podlega dyskusji. 2) Co najwyżej można w sądzie tą matematykę przedstawiać, ale sąd i tak potwierdzi pkt 1)
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...