Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Andon

Użytkownik
 • Zawartość

  272
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

19 Dobry

Samochód

 • Auto
  Megane IV
 • Silnik
  benzyna
 • Przebieg (tys.km)
  25

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Odgrzebię temat. Który lepszy: 1. Delphi czy 2. "oryginał"
 2. Ja zdjąłem wczoraj boki w bagażniku i tam też nic nie znalazłem. Widać w wiązce bez czujników z przodu przewody kończą się gdzieś indziej.
 3. @tm90 ten filmik jak i manuale podłączenia kamery do hatchbacka, kombi, a nawet kadjara widziałem ale jak sam pokazałeś w wiązce w klapie masz kable biało-czerwony, biało-brązowy i biało-żóty, czarny masa jest do zabrania skądkolwiek. Widziałeś jakie kable są we wtyczce w R-Linku? Ja mam takie: brązowy, żółty, czerwony i czarny
 4. Właśnie się dobrałem i u mnie niestety nie ma wtyczki. Idą tylko 2 kabelki (widać na górze zdjęcia jeden biało zielony i drugi biało czarny lub szary) do przycisku otwierania bagażnika Super by było jakbyś przy montażu i w razie możliwości prześledził drogę tych kabli wgłąb kabiny. Po drodze musi być jeszcze jakieś złącze przed r-linkiem bo są różne kolory kabli. Może gdzieś w bagażniku (?) Też mam wersję Limited z takim samym wyposażeniem za wyjątkiem czujników z przodu.
 5. Możesz zrobić zdjęcie tej wtyczki i podać tutaj? Będzie działać jak ją aktywujesz w trybie developerskim lub przez ddt4all To jego BCM i wie jak ma wyposażony samochód
 6. Ja mam sedana. U mnie kable idą z progów do bagażnika i w z niego zawiasami (albo jednym) poniżej dolnej krawędzi szyby do klapy. Najgorsze jest to, że do sedana nie ma kamery jako akcesorium i w związku z tym nie ma instrukcji montażu - nie wiadomo jak kable idą z klapy do radia. Nawet nie wiem lewą czy prawą srtoną.
 7. Nie wiem, ja mam instalację od radia i nie wie m gdzie ma drugi koniec, Żadnej luźnej wtyczki w klapie nie mam. Są tam tylko przewody do świateł i przycisku otwierania. Widocznie wiązka kończy się gdzieś wcześniej ale gdzie tego nikt na razie nie wie.
 8. To jeszcze popraw link i będzie gitara No dobra: www.foroclub.es/megane4/viewtopic.php?f=446&t=22629
 9. Ja właśnie mam przewody od radia ale idą sobie w nieznane. Nie mam przy znaczku żadnej wolnej wtyczki. Pod tapicerką klapy bagażnika mam tylko wiązkę, z której rozchodzą się kable na światła, do zamka klapy i do przycisku otwierania - 2 kabelki
 10. Ja mam wersję limited i mam kable we wtyczce r-linka tylko szukam drugiego końca. @rafal1972 W klapie powiadasz? Masz jakieś zdjęcie, ta od kamery do jest luźna wtyczka?
 11. Dokładnie! Ale nie przez boczek drzwi bo wtedy leje się kabiny tylko do wnętrza drzwi i dalej otworami odpływowymi na zewnątrz. U mnie cieknie po deszczu myjka nie ma nic do rzeczy. Swoją drogą walenie myjką po uszczelkach nie powoduje zalania bo uszczelka trzyma ok, a kabinę zalewa woda z wnętrza drzwi.
×
×
 • Utwórz nowe...