Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Andon

Użytkownik
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutralny

Samochód

 • Auto
  Megane IV GrandCoupe
 • Silnik
  1.6 Sce
 • Przebieg (tys.km)
  4

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zrobiłem kilka testów na okładki w plikach mp3 na USB i wyświetlanie jak dla mnie to działa losowo chociaż pewnie są jakieś warunki dla poprawnego działania. 1. Nie wyświetliły mi się żadne okładki w rozmiarze od 300 x 300 pix w górę. 2. Mam przykładowo 100 plików mp3, do wszystkich dodałem okładki z czego do 10 mp3 dodałem ten sam plik okładki, reszta plików każda inna (oczywiście zachowując warunek z pkt.1) Wyniki mnie zadziwiły: - 3 z tych 10 plików z tą samą okładką ją wyświetlają, a 7 nie - reszta pokazuje okładki w sposób dla mnie nie zrozumiały, generalnie widać mniej niż 10% pozostałych okładek Gdzieś czytałem, o tym, że R-Link jest wrażliwy na numery ścieżek w tagach mp3. Muszę to przetestować... Edyta: 1 utwór mi pokazuje okładkę inną niż jest wgrana do pliku mp3 - pokazuje mi obrazek png wgrany na USB
 2. IMHO nie ma znaczenia czy BT, czy USB - wszystko siedzi plikach mp3 Może ten temat coś pomoże
 3. @Armagedon123 U mnie włączenie nadmuchu na szybę odłącza dmuchanie na twarz ustawienie = wynik góra + środek + dół = góra + dół góra + środek = góra góra + dół = oba środek + dół = oba Wszystko oczywiście w trybie manualnym.
 4. Odnośnie my routes KLIK
 5. R-Linka już wcześniej zaktualizowałem, teraz mam mapy:
 6. A ja mam ceny paliw. Nie pamiętam dokładnie jak to znalazłem ale udało i mi się zainstalować jako "Pack Meteo & Fuel Price". Tyle, że ja sobie kupiłem wcześniej apkę Pogoda. Przewertowałem teraz cały sklep i nie widzę takiej paczki.
 7. Andon

  Kamera cofania

  A gdzie ją znalazłeś?
 8. A na co sygnał ze wstecznego? Po wrzuceniu wstecznego wyłącza przyciemnianie?
 9. Jeżeli tyle co ta strona to pewnie niewiele.
 10. Powinni, a dali słabszą, tańszą...
 11. Przecież nie napisałem, że to jedyny sprawca takiego stanu rzeczy. Inni nie ma tego problemu bo mają np mocniejsze pompki i inną aerodynamikę. Z tego co wiem to Mokka ma krótszą maskę i nachyloną pod większym kątem co powoduję, że "strefa największego napierania" na szybę jest zdecydowanie wyżej niż w Magene, która ma maskę bardziej płasko.
 12. Moc pompki, średnica wężyków itd to jedno, a drugie to estetyka(!) - umiejscowienie spryskiwaczy pod maską. Powoduje to, że strumień płynu trafia pod strugę powietrza opływającego maskę i tym sposobem tłamszony skraca zasięg "psikania". Wypuszczony z nad maski w tej strudze powietrza lub nad nią (nad jej obszarem o największym ciśnieniu) nie napotyka na te trudności i leci dalej na szybę Rysunek poglądowy (może ktoś się pokapuje o co kaman):
 13. Widzisz @prezes72, ja mieszkam w bloku i mam bezpańskie koty dokarmiane przez lokatorów(!) i co róż na masce są ślady łap, Sąsiadowi jeden narobił pod maską - mycie, czyszczenie, szorowanie bo smród kociego moczu nie należy do najprzyjemniejszych.
 14. + oraz ograniczenie wydajności chłodzenia klimy przez co w słoneczne i ciepłe dni albo wyłączasz klimę i otwierasz szyby albo wyłączasz tryb ECO
×