Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Andon

Użytkownik
 • Zawartość

  210
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

14 Dobry

Samochód

 • Auto
  Megane IV
 • Silnik
  benzyna
 • Przebieg (tys.km)
  10

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A sprawdzałeś na https://easyconnect.renault.pl/software-upgrade/r-link2 czy nie masz aktualizacji do 3.3.16.981? Ja mam taką aktualną, poprzednia była właśnie 961
 2. Czy ma ktoś tak, że po dłuższym postoju ~15 h pedał hamulca twardnieje jakby całe podciśnienie uciekało? I to już przy pierwszym naciśnięciu hamulca, bez "pompowania" na zgaszonym silniku. Po postoju "w pracy" powiedzmy 9 h nic takiego nie występuje.
 3. @jery01 Przecież to właśnie radio jest zestawem głośnomówiącym więc dlaczego miało by działać na wyłączonym? To tak jakbyś puszczał muzykę ze ze smartfona na słuchawki bluetooth i je wyłączył.
 4. @Kraks1 mapy to są te: www.gpspower.net/igo-maps/358108-europe-tomtom-teleatlas-2019-06-q2-separate-links-countries.html ? A dlaczego SKU Creator pokazuje mi (po wczytaniu fingerprinta), że mam mapy 2019-05 skoro mam 2018-12 ?
 5. Ta maskownica to tylko "odpowietrzenie". Od wewnątrz w bagażniku są miejsca na dwie elipsy, nie mierzyłem, tylko zerknąłem i są one gdzieś pomiędzy tą maskownicą i oparciem fotela
 6. A w jaki sposób czyścisz nowego pena? Jeśli przez formatowanie to zwróć uwagę na system plików. MUSI być FAT32, a nie NTFS
 7. Na hiszpańskim forum: https://www.foroclub.es/megane4/viewtopic.php?f=446&t=20891 Edycja: Na pierwszym screenie z linka w mojej wersji ddt4all ecu nie nazywa się "EMM [$27]" tylko "UPC-EMM" W drugim krok też mam trochę w innym miejscu: https://i.imgur.com/50O4UgW.png (To wszystko w trybie demo bez podłączania do samochodu i nie wiem czy poprawnie)
 8. Ja już 2 razy wymieniałem baterię i nic po wymianie nie robiłem.
 9. Ale to nie ja pytałem czy jest A jeździ tamtędy sporo ludzi.
 10. @LTar na Twoim zdjęciu nie widać nowej S7, to stara 7
 11. U mnie MyRenault cały czas pokazuje dostępną aktualizację 2018_12 (poprzednią też mi cały czas pokazywał), a R-Link Toolbox cały czas chce ściągać tą samą wersję mimo, że ona już jest na tym pendrive. Dodatkowo właśnie za każdym uruchomieniem R-Linka jak jest pendrive w porcie to chce się odpalać instalka. Dodatkowo 2: easyconnect.renault.pl cały czas mi pokazuje dostępną aktualizację do R-Linka do 3.3.16.980, która w samochodzie siedzi od pół roku . Tak mi multimedia odpowiedziały na opis tej sytuacji: "Szanowny Panie, w odpowiedzi na zapytanie chciałbym uprzejmie poinformować, że faktycznie nasz system może w niektórych przypadkach podpowiadać aktualizację oprogramowania do takiej samej jaka już znajduje się w samochodzie. Jest to spowodowane chwilowymi problemami na naszej stronie, które przy pojawieniu sie nowej wersji oprogramowania powinny ustapić. Sprawa ta dotyczy też aktualizacji nawigacji. Jednak chciałbym zauważyć, że w tym tygodniu została opublikowana mapa o oznaczeniu 2018_12, więc zalecane jest jej wykonanie. "
 12. U mnie też się długo ściągało. Znowu dziady nie dali usunięcia instalki z pena i co odpalenie r-linka to chce się instalować (jeśli pendrive jest wetknięty oczywiście)
 13. Mam 3.3 R-Link Store właśnie pokazał mi 2018_12
 14. Nie zakładając nowego tematu. Ma ktoś już widoczną aktualizację map do 2018_12? Z działu multimediów mam takie info: " w tym tygodniu została opublikowana mapa o oznaczeniu 2018_12, więc zalecane jest jej wykonanie " ale u mnie w toolboxie i myrenault widać tylko 2018_06 Co więcej toolbox chce mi cały czas wgrywać na pendrive'a tą wersję mimo, że jest już na nim, a nawet zaktualizowałem r-linka.
×
×
 • Utwórz nowe...