Skocz do zawartości

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

ziomal73

Nowy użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez ziomal73

 1. W Talismanie mam tak, że informacja o przeglądzie (zaplanuj przegląd w ciągu 30 dni) i codziennie krzyczy, że tych dni jest mniej (komunikaty)pojawia się na stałe , bez względu na to, czy auto jest uruchomione czy tylko jest zapłon.

  W  Megan nie ma tej informacji, mogę to tylko sprawdzić gdy jest włączony zapłon (naciśniecie ok) a wyłączony silnik. Tak ma być, czy coś nie bangla? W każdym moim aucie dotychczas "krzyczało" tak jak w Talismanie, bez względu na to czy tylko zapłon czy podczas uruchomionego silnika, bo konia z rzędu temu kto to sam od się sprawdza.

 2. Użytkujemy od września 2017 i jestem zaskoczony. 

  Dużo jeżdżę (ok 40-45k rocznie) i na zmianę objeżdżam Megane i Talismana 200Tce.

  Zaskakujące jest (pozytywnie) dla mnie spalanie. Średnio na trasie jak nie ma autostrad to 6.4 mi wychodzi i jazda jest dynamiczna. Jak autostrady i prędkość 140-150 to mieszczę się w 7.5. 

  Minusy to głośność, nie rozumiem, dlaczego nie dali 6 biegu, oraz brak wersji GT w budzie grand coupe (pożądana dla mnie, bo to pięknie narysowane nadwozie). 

×
×
 • Utwórz nowe...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!