Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Prezes

Junior Administrator
 • Zawartość

  7764
 • Rejestracja

Reputacja

40 Super

1 obserwujący

Samochód

 • Auto
  Renault
 • Silnik
  2,0 dCi
 • Przebieg (tys.km)
  172

Ostatnio na profilu byli

2584 wyświetleń profilu
 1. Szanowni panowie albo trzymacie się tematu i z kulturą się odnosicie do siebie albo zamykamy ten temat Polecam spacer i ochłonięcie co poniektórym. Posty niestosowne i te nie na temat poleciały w niebyt. Jako podsumowanie zostawiłem tylko post megancoupe02.
 2. Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum ;) Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją ;) ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono ;) W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania. Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: Instrukcja Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ;) Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;) Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ;) Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ;) Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką". Zdjęcia na forum dodajemy tylko zgodnie z INSTRUKCJĄ :P W zamian za pomoc oczekujemy poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.
 3. Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum ;) Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją ;) ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono ;) W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania. Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: Instrukcja Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ;) Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;) Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ;) Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ;) Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką". Zdjęcia na forum dodajemy tylko zgodnie z INSTRUKCJĄ :P W zamian za pomoc oczekujemy poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.
 4. Witam mam problem niedziała kluczyk  i niemoge odpalic renault megane 1  immo cały czas mruga czy moze ktos wygenerowac kod pin z kluczyka i vin prosze  Mieszkam w takim miejscu ze bezsamochodu nieda rady a dzieci musze wozic do szkoły .prosze pomózcie

   

  Regulamin: pkt 5.6, 5.7 - Prezes

 5. A co jak będzie poniżej 30 ? Rozsypie się jak po ciekłym azocie Bez przesady. Parkuję noce pod chmurką i nawet przy -27 st. nie miałem problemów. Fakt, brakło może tych 3 st. by przychwyciło :P
 6. Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum ;) Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją ;) ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono ;) W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania. Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: Instrukcja Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ;) Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;) Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ;) Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ;) Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką". Zdjęcia na forum dodajemy tylko zgodnie z INSTRUKCJĄ :P W zamian za pomoc oczekujemy poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.
 7. Posty nie na temat poleciały w niebyt. Jeśli kolejne się pojawią to już będzie skutkowało odpoczynkiem na jakiś czas od forum. Proszę trzymać się tematu !
 8. Odłącz na chwilę akumulator. Zaznaczam, że będziesz musiał przyuczyć co trzeba i kod do radia wpisać. Jeśli nie pomoże to podłączaj pod clipa i szukaj co padło.
 9. Na to wszystko na co przy zakupie każdego innego auta. Silniki 2.0 dCi 150 KM a nie km - kilometrów, to wdzięczne silniki, jak są zadbane.
 10. Temat wielokrotnie poruszany na forum. Skorzystaj z wyszukiwarki !!!Temat zamykam
 11. Jeśli faktycznie, to pytanie czy podpięte i czy działają Może ktoś fotele przełożył.
 12. Wydaje mi się, że można się posiłkować tym TEMATEM
 13. Nie sądzę by to coś pomogło ale może Te nowe, chinckie ładowarki sieją jak jasna cholera. Ostatnio znajomy opowiadał jak wymieniał tranzystor w zasilaczu. Wymienia jeden na nowy - pali, wymienia na kolejny nowy - pali. Znalazł stary zasilacz, który był jako dawca części, patrzy jest taki, wymontował z dawcy, zamontował do biorcy i pięknie działa już miesiąc.
×
×
 • Utwórz nowe...