Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prezes

Junior Administrator
 • Zawartość

  7770
 • Rejestracja

Reputacja

41 Super

1 obserwujący

Samochód

 • Auto
  Renault
 • Silnik
  2,0 dCi
 • Przebieg (tys.km)
  172

Ostatnio na profilu byli

3015 wyświetleń profilu
 1. Przez tyle czasu to ja już dawno bym podjechał do ASO i podpytał. A nuż widelec pomogą i za taką "konsultację" w obecnych czasach kasy nie wezmą. Czasem warto spróbować i podpytać.
 2. Nie rozumiesz jednej rzeczy. Nie raz na jakiś czas a min co dwa lata powinno się robić serwis klimy. Skupiasz się na koszcie samego czynnika a na koszt całości przeglądu nie tylko czynnik ma wpływ, choć znaczna część kosztów to właśnie za czynnik. Teraz to co najbardziej do mnie przemawia i już napisano w tym wątku. Nowy czynnik jest bardzo szkodliwy dla zdrowia i środowiska, co więcej, znane są już przypadki śmiertelne i właśnie z tego względu też bym popełnił zmianę czynnik na bezpieczny. Oczywiście z zachowaniem procedury wyczyszczenia całego układu, by nie mieszać czynników. Co do nowego właściciela, gdybym sprzedawał, to jak najbardziej bym go poinformował dlaczego to zrobiłem i chyba nie byłoby z tym problemu.
 3. Coś robi zwarcie. Bez zaglądnięcia i sprawdzenia co jest przyczyną się nie obejdzie.
 4. Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum ;) Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją ;) ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono ;) W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania. Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: Instrukcja Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ;) Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;) Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ;) Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ;) Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką". W zamian za pomoc oczekujemy poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.
 5. Szanowni panowie albo trzymacie się tematu i z kulturą się odnosicie do siebie albo zamykamy ten temat Polecam spacer i ochłonięcie co poniektórym. Posty niestosowne i te nie na temat poleciały w niebyt. Jako podsumowanie zostawiłem tylko post megancoupe02.
 6. Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum ;) Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją ;) ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono ;) W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania. Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: Instrukcja Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ;) Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;) Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ;) Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ;) Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką". Zdjęcia na forum dodajemy tylko zgodnie z INSTRUKCJĄ :P W zamian za pomoc oczekujemy poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.
 7. Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum ;) Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją ;) ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono ;) W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania. Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: Instrukcja Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ;) Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;) Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ;) Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ;) Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką". Zdjęcia na forum dodajemy tylko zgodnie z INSTRUKCJĄ :P W zamian za pomoc oczekujemy poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.
 8. Witam mam problem niedziała kluczyk  i niemoge odpalic renault megane 1  immo cały czas mruga czy moze ktos wygenerowac kod pin z kluczyka i vin prosze  Mieszkam w takim miejscu ze bezsamochodu nieda rady a dzieci musze wozic do szkoły .prosze pomózcie

   

  Regulamin: pkt 5.6, 5.7 - Prezes

 9. A co jak będzie poniżej 30 ? Rozsypie się jak po ciekłym azocie Bez przesady. Parkuję noce pod chmurką i nawet przy -27 st. nie miałem problemów. Fakt, brakło może tych 3 st. by przychwyciło :P
 10. Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum ;) Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją ;) ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono ;) W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania. Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: Instrukcja Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ;) Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;) Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ;) Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ;) Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką". Zdjęcia na forum dodajemy tylko zgodnie z INSTRUKCJĄ :P W zamian za pomoc oczekujemy poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.
 11. Posty nie na temat poleciały w niebyt. Jeśli kolejne się pojawią to już będzie skutkowało odpoczynkiem na jakiś czas od forum. Proszę trzymać się tematu !
 12. Odłącz na chwilę akumulator. Zaznaczam, że będziesz musiał przyuczyć co trzeba i kod do radia wpisać. Jeśli nie pomoże to podłączaj pod clipa i szukaj co padło.
 13. Na to wszystko na co przy zakupie każdego innego auta. Silniki 2.0 dCi 150 KM a nie km - kilometrów, to wdzięczne silniki, jak są zadbane.
 14. Temat wielokrotnie poruszany na forum. Skorzystaj z wyszukiwarki !!!Temat zamykam
×
×
 • Utwórz nowe...