Skocz do zawartości

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

PatrykX

Nowy użytkownik
  • Zawartość

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez PatrykX

  1. Tarcze są stosunkowo świeże ponieważ musiały być wymieniane nim go kupiłem( mam auto ponad pół roku i ok 14tys km), na klockach jeszcze jest widoczne sfazowanie a na tarczach jest minimalny rant, byłem gotów wymienić tarcze ale gdy zmierzyłem bicie to postanowiłem poszukać gdzieś indziej przyczyny. Dodam że zmieniłem całe koła na zimowe i nic się nie zmieniło.
  2. Cześć. Spotkał mnie problem objawiający się tym, że podczas hamowania z wyższych prędkości od 150 do 100 pojawiaja bicie kierownicy które mam wrażenie jest narastające. Na pedale hamulca nie ma wibracji. Oczyściłem i nasmarowałem prowadnice zacisku. Zmierzyłem bicie tarcz z przodu i wynosi ono 0.04 lewa tarcza, 0.03 prawa tarcza, tylne tarcza mają 0.01-0.015 bicia. Niestety kończą mi się pomysły, jedna z opcji były by też luzy na tulejach zawieszenia ale zainteresowała mnie teoria że rozhartowały się tarcze i teraz wraz z nagrzaniem tarcz narasta bicie. Podczas hamowania z prędkości 90km/h nie
×
×
  • Utwórz nowe...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!