Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

arcean

Użytkownik
 • Zawartość

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutralny

Samochód

 • Auto
  Megane IV
 • Silnik
  1.2 / 1.3 TCE
 • Przebieg (tys.km)
  16

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Oj tam. Jak zapłacone to i przeczyścili... jakiś znaleziony w kącie hali .
 2. Normalna sprawa w 1.2. Podobnie jest zresztą w 1.33 ;).
 3. Dodam jeszcze, że dawne Philipsy WhiteVision Ultra 4300K są obecnie sprzedawane jako WhiteVision 3700K.
 4. Co kto lubi ;). Ultra są "up to 4200K". Najgorsze w nich było to, że zapewniają odrobinę gorszą widoczność od 3700K. A podczas deszczu, czy mokrej jezdni bywało dramatycznie. Dlatego mogę polecić jedynie 3700K z czystym sumieniem. Są o niebo lepsze od fabrycznych.
 5. Od kilku miesięcy zmagam ze skrzypiącym zawieszeniem w HB i końca nie widać. Pewnego dnia zaczął skrzypieć tył, diagnoza - belka skrętna. Ciekawe jest to, że wcześniej została już wymieniona na wolną od wad... . Procedura taka sama, czyli pianka, tydzień jeżdżenia i wymiana belki na nową. Wiadomo, każdy ma nadmiar czasu i z przyjemnością spędza go w ASO . Po zamontowaniu nowej sztuki okazało się, że jeszcze przód hałasuje. Czego wcześniej nie było słychać przez "filharmonię" w bagażniku. Wymieniono łączniki, stabilizator, mocowania amortyzatorów i dalej skrzypi... Zwłaszcza podczas ruszania. Tutaj dochodzimy do zasadniczej kwestii, czyli kolejnej diagnozy. Mianowicie odpłatnej wymiany *jednego* amortyzatora. Nie powinienem czasami naciskać na wymianę dwóch? Przebieg 22k km, oba posiadają taką samą sprawność.
 6. Dokładnie. Wersji Business nie było jeszcze w Polsce w 2017.
 7. Prawie we wszystkich. Najniższa wersja Life posiada w standardzie analogowe zegary, których oczywiście nie można konfigurować. W wersji Business, cyfrowe wskaźniki są dostępne w opcji. Podobnie było z Limited, jednak od sierpnia 2019 są już w "serii".
 8. @Bartez81 akurat miałem na myśli kolegę @Geble. Chciałem zobaczyć jaki ma moduł R-Link na pokładzie ;). W Twoim przypadku pozostaje wyłącznie wymiana całego modułu, wraz z kontrolerem USB.
 9. @Koshjaka średnia prędkość? Jeżdżąc 1.33 160 z EDC w 100% po Wrocławiu nie można właściwie zejść poniżej 10l/100km. Średnia prędkość w okolicach 15 - 16 km/h.
 10. Uruchom tryb deweloperski i sprawdź pozycję o nazwie "Gen" lub "HW Gen". Jak na poniższym zdjęciu:
 11. Sprawdzałeś to? Ciekawe jaką masz generację modułu R-Link.
 12. @Geble fabryczne 3.3 powinno już mieć ACP. Aktualizowałeś z wersji 2.2?
 13. @sztywniutko Zgadza się. Kilka miesięcy temu centrala zablokowała ASO możliwość aktualizacji. Za dużo "ubitych" modułów R-Link2... :). @Geble Jak najbardziej będzie. Kwestia wciśnięcia jednego przycisku w developer mode. Ewentualnie ddt4all. Autoconfigure, po aktualizacji, nie uaktywnia nowej funkcjonalności bo nie jest przypisana do wcześniejszych egzemplarzy. Co nie oznacza, że nie można jej ręcznie aktywować.
 14. @marszo skrzynia EDC, czy ręczna? Nawet trochę się pokrywa z moimi pomiarami... Jaka średnia prędkość w mieście?
×
×
 • Utwórz nowe...