Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

pit-men

Użytkownik
 • Zawartość

  864
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

17 Dobry

Samochód

 • Auto
  Captur
 • Silnik
  1,5 dCi
 • Przebieg (tys.km)
  50

Ostatnio na profilu byli

914 wyświetleń profilu
 1. Sprawdzić czy rozrząd został prawidłowo wymieniony i nic się nie przestawiło.
 2. Sprawdź tam gdzie ostatnio coś robiłeś ( musi być jakiś kabelek od kierunków , który nie zawsze ma dobry styk ) efekt nie działa któraś żarówka i kierunki mrugają b. szybko).
 3. Tam jest linka łączona i być może a nawet na pewno wyczepiła się (Linka ) miałem taki przypadek ,więc trzeba wyjąc kratkę z prawej strony (stojąc przodem do samochodu) włożyć rękę i po omacku szukać linki .Jak ją wyczujesz to trzeba użyć dość dużej siły aby ją pociągnąć . Reszta już standard.
 4. Wydaje mi się ,że te luzy poosiowe muszą być i jest to prawidłowo . Może ktoś bardziej obeznany potwierdzi lub poprawi mnie.
 5. Jak stygnie to wydaje takie dźwięki .
 6. Testy opon i ich wyniki zależą kto zlecił ich wykonanie i na to też trzeba patrzeć. Firma zlecająca badanie opon nie pozwoli na to aby ich produkt wypadł gorzej od konkurencji.Kto płaci ten wymaga . Była przecież afera z oponami badanymi na niemieckim rynku ,że wyniki odbiegały dość mocno do rzeczywistość . Znałem taki test na temat skrzypienia plastików w kabinie " w samochodach marki Opel to skrzypienie jest dostojne i może skrzypieć " w innych markach jest nie dopuszczalne i jest to wada.Płacił OPEL;.
 7. 160000km lub 5 lat.
 8. Jak turbina się kręci to musi być słychać i to jest normalne.
 9. Koniecznie sprawdź bezpieczniki przy klemie +
×
×
 • Utwórz nowe...