Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Krzychu

Administrator
 • Zawartość

  7389
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

22 Super

Kontakt

 • Strona www
  http://www.ruzam.pl

Samochód

 • Auto
  Megane IphI + KIA Soul II
 • Silnik
  1.9 dTi F9Q
 • Przebieg (tys.km)
  258

Ostatnio na profilu byli

3112 wyświetleń profilu
 1. W komentarzach na YouTube padło podejrzenie, że TIR stojący za nagrywającym zasłonił sygnalizator i stąd takie zachowanie innych kierowców. 
 2. Krzychu

  Humor

  Zdjęcie znalezione na Wykop.pl Miała być druga Japonia, a jest...
 3. Krzychu

  Sugestie i spostrzeżenia dot. forum

  Hej, Jeśli chodzi o minusowanie to na razie nie planujemy tutaj nic zmieniać. Sytuacja jest stabilna i niech tak pozostanie. Faktycznie ikonek jest więcej, być może tylko +1 ... pomyślę nad tym. Natomiast jeśli chodzi o emotki to mogę załadować jakąś dodatkową pulę, nie ma problemu, kolega @pbet wspomniał konkretnie o xD.
 4. Czy ktoś z Was popierał kiedyś blokowanie lewego pasa, ale tak szczerze... ??? Denerwowaliście się, że prawy pas stoi, a lewy jedzie ? Proszę o komentarze Gdyby każdy z kierowców zawsze jeździł do końca swojego pasa i dopiero wtedy go zmieniał, to problemu stojącego jednego pasa nigdy by nie było.
 5. Krzychu

  Nowe forum i ... braki

  Nie, aktualnie nie wspieramy Tapatalka. Można korzystać jedynie poprzez widok mobilny.
 6. Krzychu

  Nowe forum i ... braki

  @pbet niestety spróbuję zgłosić problem autorowi. @FanRenault89 nie bardzo rozumiem...
 7. Krzychu

  Wodowanie

  Przygoda z ciekawym finałem.
 8. Krzychu

  Oszukać przeznaczenie

  Kierowca pickupa na szczęście wychodzi cało z operacji. 
 9. Partnerzy technologiczni i reklamowi: Google - analiza ruchu na witrynie, CDN, dostawca usług reklamowych, dostawca usługi logowania, social media Emilii Plater 53 00-113 Warszawa Cloudflare - usługi CDN, DNS 25 Lavington Street 2nd Floor London SE1 0NZ OVH - dzierżawa serwera, backup danych, DNS ul. Szkocka 5 lok. 1 - 54-402 Wrocław Youtube - dostawca usługi i treści video LLC 901 Cherry Ave. San Bruno, CA 94066 USA Facebook - social media, dostawca usług logowania 4 Grand Canal Square Grand Canal Harbour Dublin 2 Ireland Netsprint - dostawca usług reklamowych Budynek Focus wejście „C” ul. Lecha Kaczyńskiego 26 00-609 Warszawa
×