Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Krzychu

Administrator
 • Zawartość

  7412
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Krzychu

 1. Krzychu

  Kwalifikacje Australian Grand Prix 2019

  Zablokowali emisję na stronach, ale nadal można obejrzeć film na youtube.
 2. Podsumowanie kwalifikacji
 3. Krzychu

  kadjar

  https://megane.com.pl/forum/243-renault-kadjar/
 4. Krzychu

  kadjar

  OK, zrobię dodatkowe działy.
 5. Użytkowników z grupy "Nowy użytkownik" obejmują pewne limity. 5 pobrań / dzień 15 pobrań / tydzień 30 pobrań / miesiąc Stąd Twój komunikat.
 6. Krzychu

  Sugestie i spostrzeżenia dot. forum

  Dział został dodany.
 7. Beztroska niektórych kierowców po prostu nie zna granic, ale akurat w tym przypadku doszło do awarii hamulców w pojeździe. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
 8. W komentarzach na YouTube padło podejrzenie, że TIR stojący za nagrywającym zasłonił sygnalizator i stąd takie zachowanie innych kierowców. 
 9. Zdjęcia Renault Latitude: Wnętrze: Foto: Renault
 10. Krzychu

  Humor

  Zdjęcie znalezione na Wykop.pl Miała być druga Japonia, a jest...
 11. Krzychu

  Sugestie i spostrzeżenia dot. forum

  Hej, Jeśli chodzi o minusowanie to na razie nie planujemy tutaj nic zmieniać. Sytuacja jest stabilna i niech tak pozostanie. Faktycznie ikonek jest więcej, być może tylko +1 ... pomyślę nad tym. Natomiast jeśli chodzi o emotki to mogę załadować jakąś dodatkową pulę, nie ma problemu, kolega @pbet wspomniał konkretnie o xD.
 12. Czy ktoś z Was popierał kiedyś blokowanie lewego pasa, ale tak szczerze... ??? Denerwowaliście się, że prawy pas stoi, a lewy jedzie ? Proszę o komentarze Gdyby każdy z kierowców zawsze jeździł do końca swojego pasa i dopiero wtedy go zmieniał, to problemu stojącego jednego pasa nigdy by nie było.
×