Skocz do zawartości

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

kataryniarz

Zasłużeni dla forum
 • Liczba zawartości

  2420
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

94 Super

Kontakt

 • Strona www
  http://ontour.mavo.pl

Samochód

 • Auto
  MIII ph2 GrandTour
 • Silnik
  1.5 dCi 110
 • Przebieg (tys.km)
  GT Line

Ostatnie wizyty

3826 wyświetleń profilu
 1. Miałem lato 205/50/17, zima 195/65/15, nic nie trzeba przestawiać, różnica pomijalna.
 2. Tyllo R.S. Line właśnie ze względu na fotele, są świetne na długie trasy. Boczek oczywiście będzie się wycierał, ale jakie to ma znaczenie. Ogólnie przepaść w stosunku do zwykłych foteli. Auto brałem pod uwagę jeszcze jako GT Line, ale przez brak usztywionego zawieszenia i wtedy wersji ph2, odpadła. Wielka szkoda, że zlikwidowali GT.
 3. A dla mnie jazda poniżej 17" to dramat
 4. GT line czyni z Megane zupełnie inne auto, dużo lepsze (zawieszenie, układ kierowniczy, fotele, wygląd). Do stylistyki ograniczyli zmiany od ph3 i MIV. Co do wyciszenia to każda wysoka wersja ma lepsze od podstawy, GT line w standardzie wychodziły z przednią szybą akustyczną. 2.0 dostępny tylko w GT.
 5. Szkoda, że cena zabija sens zakupu :(
 6. Różnią się zawieszeniem - GT line < GT < R.S. I jak wyżej GT line nie miał topowych silników.
 7. Możesz wybrać oryginalne 17" z wersji GT line i do tego opony 205/50/17.
 8. @mrarek FAP (filtre à particules) i DPF (diesel particulate filter) to to samo, tylko z innego języka - nazwa nie określa typu. Renault stosuje "suchy" i opisuje FAP.
 9. Konkretny gość, widać pasję Oczywiście świetne auto
 10. Dyfuzor fabryczny, ktoś "rzeźbił" przy montażu końcówki.
 11. To jest ściema dla wyprowadzenie kasy i medialną propagandę rządzących. Wydali 30 mln z naszych podatków na wydmuszkę. Żenująca prezentacja łącznie z prezentacją, wydawać by się mogło znawcy, Zachara. To jest idealny komentarz do tego "misia": - Powiedz mi, po co jest ten mis? - Właśnie, po co? - Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest Miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi? - Protokół zniszczenia. - Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!