Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

kataryniarz

Mod Team
 • Zawartość

  2253
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

71 Super

Kontakt

 • Strona www
  http://ontour.mavo.pl

Samochód

 • Auto
  MIII ph2 GrandTour
 • Silnik
  1.5 dCi 110
 • Przebieg (tys.km)
  GT Line

Ostatnio na profilu byli

1768 wyświetleń profilu
 1. Wersja przed liftingiem, malowane listwy były po liftingu (2012), napis Renault Sport też w nowych licznikach bez białej tarczy.
 2. Rolety w MII skuteczniej izolowały od słońca niż przyciemniane szyby w MIII. Nie masz co się martwić, przecież stopień przyciemnienia można wybrać. Oryginalny jest całkiem OK.
 3. Powinna być dostępna aktualizacja usuwająca błąd, nie wiem jaką macie wersje R-Link, ale np. tu można pobrać https://easyconnect.renault.pl/software-upgrade/r-link-evolution
 4. Przecież nie słyszałem, opieram się na badaniu diagnosty, który nic nie znalazł. U mnie poduszka stukała głośno, ale tylko wtedy gdy nikt nie siedział na miejscu pasażera.
 5. @kacper69 rozrząd wymienia się nie tylko ze względu na przebieg, ale także na wiek.
 6. @dreq02 zawieszenie obniżone o 12mm + usztywnione, kolosalna różnica w prowadzeniu. U mnie skóra na boczku siedziska pękła dopiero przy 150kkm. Zobacz w jakim stanie jest skóra w Volvo lub VAGu po 100kkm, przestaniesz narzekać
 7. GT line to zupełnie inna bajka, pamiętaj że ma obniżone i usztywnione zawieszenie + świetne fotele.
 8. @kacper69 kolega szuka kombi w benzynie, pokazujesz mega biedę w htb i diesla - słabe porównanie. Co do ogłoszeń, jak dla mnie pierwsza ewentualnie do rozważenia, oczywiście nie za te pieniądze. I szukać dalej, może coś się trafi z PL.
 9. @sadisticescape, @Renia08 dalszą dyskusję między sobą proszę prowadzić przez PW, inaczej skończy się jak zawsze.
 10. @Pitrek jak pisałem wyżej producent nigdzie się tym nie chwali, jedynie oznaczeniem na szybie. @KolaLBN na placu sprawdzałem Limited, Intens, GT Line - wszystkie miały, kolega z forum w swojej wersji Life też potwierdził. Jak już pisałem wyżej, Renault może w każdej chwili zmienić zdanie ze względu na koszty, ponieważ oficjalnie takiej szyby nie oferują.
 11. W MIV wszystkie wersje mają przednią szybę akustyczną, było już na forum potwierdzone. W MIII tylko najbogatsze wersje (Bose, GT/GT line). Oczywiście trzeba brać pod uwagę, że nigdzie się nie chwalą tym faktem, więc mogą nagle zacząć montować zwykłe.
 12. Pomiary dB nie oddają rzeczywistego odczucia wyciszenia w aucie. Znany kanał na YT już takich testów nie przeprowadza. Ostatnio testuję różne marki i co powiecie na to, że SuperB z tyłu jest gorzej wyciszony od mojej Megane? Opinia moja, żony i syna. Talisman jest lepiej wyciszony w wersji Initiale Paris, chociaż "gazetki" twierdzą inaczej. Druga sprawa, w Renault dużo zależy od wersji wyposażenia, potrafią być spore różnice.
 13. Posty nie na temat zostały przeniesione do "Wyciszenie Megane IV": https://megane.com.pl/topic/79616-wyciszenie-megane-iv/ oraz "Wycie skrzyni": https://megane.com.pl/topic/79617-wycie-skrzyni/
×