Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

ABCMegane

Użytkownik
 • Zawartość

  142
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralny

Samochód

 • Auto
  Megane Grandtour IV
 • Silnik
  1,2 TCE 130KM
 • Przebieg (tys.km)
  10

Ostatnio na profilu byli

318 wyświetleń profilu
 1. Moim zdaniem silnik trochę za głośno chodzi.
 2. A TCe 1,2 chyba też ma aluminiowy blok silnika?
 3. mayn, nie do końca jest prawdą to co piszesz. Dla Captur silniki TCE 1,2 ciągle są produkowane, lecz o mocy 120 KM. https://www.renault.pl/content/dam/Renault/PL/pdf/pricelists/captur-price.pdf
 4. Witam Kolegów, Zauważyłem, że w nowych ofertach Renault GAMA 2019 (Megane, Captur, Kadjar itp.) nie ma już silnika TCE 130, są inne jak TCE 90, 120, 140, 160: https://www.renault.pl/content/dam/Renault/PL/pdf/pricelists/megane-price.pdf Czyli przestaną produkować te silniki? Jaka jest przyczyna tego?
 5. Witam, czy płyn Prestone jest dobry dla silnika 1,2 TCE?
 6. Dzięki krzysieksp za info. Czy przy wymianie trzeba było zdjąć cały ściankę w drzwiach, czy tylko pokrywy tych głośników?
 7. Witam, Czy mógłbyś napisać, ile kosztują głośniki Focala? W katalogu Renault 2 sztuki (przednie lub tylne) kosztują 329 PLN. Czy niskie dźwięki są teraz lepiej słyszalne?
 8. ABCMegane

  Megane III phII Nadmierne zużycie oleju

  Koledzy, ja mam silnik TCe 1,2 ( H5Ft ) z 2017, i zauważyłem, że na 10 tys. km bierze jakieś 0,3-0,4 L oleju. Czyli jest to całkowicie normalne. Chodzi mi o to, że silnik musi zużywać pewną ilość oleju w normalnej swojej pracy.
 9. ABCMegane

  Megane III phII Nadmierne zużycie oleju

  To chyba nie możliwe, aby silnik TCe nie brał w ogóle oleju. Możliwe, że benzyna dostaje się do oleju wskutek krótkich tras, w których olej nie zdąża się rozgrzać do odpowiedniej temperatury.
 10. Aktualizacja także nie dla mojej wersji 3.3. ...
 11. Czy nowa wersja to 3.3.16.961? Dostałem przed chwilą wiadomość od Renault o niej. Jednak instrukcje w krokach są bardzo nie jasne. Załączam obraz. Niejasny krok 3: Co to jest klucz USB, czy to jest po prostu USB?
 12. Dzięki. Nie udało mi się do tej pory uruchomić Coyote, ciągle jest komunikat, że nie może się połączyć z serwerem.
 13. Dzięki Rafael156. Rzeczywiście R Link store działa teraz sprawniej. U mnie jest system Coyote, ale nie chce się załadować. Wiecie po co on jest?
 14. mikolaj72, mam ten ekran. Nie ma nowszych map niż 12.2016. Napisz, jaki jest numer wersji po aktualizacji systemu? U mnie wszedłem do MyRenault, to widzę aktualizację, ale system Toolboc nie chce pobrać do USB. Włożyłem USB do samochodu to jest system informuje o aktualizacji i jej pobraniu. Nie chcąc pobrać aktualizacji w czasie wyłączenia silnika (tylko 20 minut aktywności) wycofałem. Ale za chwilę już nie widzę aktualizacji w MyRenalut jak i w systemie w samochodzie. Jest to dziwne.
×