Skocz do zawartości

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

sylwekdm

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  961
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

51 Super

Samochód

 • Auto
  Renault Kadjar
 • Silnik
  1.5 dci
 • Przebieg (tys.km)
  50

Ostatnie wizyty

2830 wyświetleń profilu
 1. Ja też dodawałem cały wpis z pdf-a. Spróbuj jeszcze, nie ruszać oryginalnego wpisu i dodać cały nowy, tak ja @Qbak, bo widać, że są różnice w "name" czy "last update".
 2. To jest wersja francuska - jeszcze bez pomocy toolboxa tylko sim. Najlepiej prześlij do kolegi @athlon64x4 swój plik wraz z Vin, On jeśli wyrazi chęć, przerobi go u siebie i odeśle Tobie. Wtedy wyeliminujesz błędy. A odwiedzałeś MyRenault?
 3. Ja robiłem z pdf-a który zamieściłem wcześniej - i miałem RS Monitor. Screen natomiast pochodzi z francuskiego forum i podobno też działa. Tutaj masz oryginalną instrukcję: https://www.msieurlolo.fr/forum/index.php?topic=59550.msg740624#msg740624 Trzeba się zarejestrować, ale warto - dużo pożytecznej wiedzy na temat R-Linka.
 4. Po podłączeniu pena do toolbox-a - nie odświeżaj skanowania - tylko zamknij i otwórz ponownie.
 5. https://mega.nz/file/HM9mBIxR#kBhG5zDLx_UudPsVvfRML1p1p76-khHuLBCBTXARjIo
 6. to się tyczyło v8. Spytaj się @bartasKRK - jak to dokładnie robił - będzie pamiętał - bo robił to wczoraj - a ja jakieś pół roku temu u kolegi.
 7. Robiłem z pół roku temu na wersji 3.3. więc może mi to uleciało. Wydaje mi się, że nie używałem Toolboxa - choć teraz zasialiście we mnie wątpliwość. Wiem, że do kilku mb - aktualizacje są przeprowadzane przez kartę sim o ile jest aktywna. Na pewno aplikacja ma się pojawić w My renault i na pewno nie od razu. Kiedy się pojawi - zaptaszkowujesz i powinien się pojawić komunikat na R-Linku o aktualizacji. Edit. Sprawdziłem z inną aplikacją w My Renault - teraz robimy wszystko za pomocą Toolboxa - nie ma opcji tak jak kiedyś (screen w instrukcji RsMonitor) za pomocą R-Linka.
 8. 1. Przede wszystkim sformatuj dysk flash do FAT32. 2. Utwórz folder o nazwie R-LINK, pisany wielkimi literami. 2. Pobierz pakiet plików aktualizacji V9 https://mega.nz/folder/bQZH0K7K#Gy1EoC6wWhoLu7TZjc4kkA 3. Po pobraniu rozpakuj 4 pliki do folderu R-LINK utworzonego na pendrivie. 4. Idź do samochodu, aby zaktualizować. Można bezpośrednio z v7 na v9
 9. Przez sim. @bartasKRK Tu masz na v9: https://www.foroclub.es/megane4/viewtopic.php?f=420&t=23870 https://mega.nz/#F!0NIyBCRK!yOZhRJw5JT76GZflyeo0iA I jak wrażenia z RS Monitora? Przydatne, czy zbędny gadżet?
 10. https://mega.nz/file/jVdDRQQS#OZttk63QBzh0jPlb6xI9umG_c2DJ8PfPCaFZ5gyBFdk Wrzucasz po wypakowaniu na pena sformatowanego na fat32 - wcześniej musisz go na chwilę podłączyć do R-Linka. Warunek: wersja rozruchowa 5615 - wersja wcześniejszego systemu: V7.0.24.16X Jeśli chcesz wrócić do v7: https://mega.nz/#!HM9mGbc1xRjlp1PshzBc6xLjlpHM9mBc6xR1vphphzBc6xLjLoPhzhzBC6xLjLphzhz/#!HM9mBc1xhdvljlphzhz/#!HM9mGbc1xljlvphvh
 11. Tak - plik pochodzący z auta. Deszyfrujesz go skryptem - dopisujesz wartości RS Monitora i szyfrujesz z powrotem. Trzeba zrobić nieoficjalnie. Mnie krzyknęli - 300 plnów.
 12. Najpierw chyba do v8 - później dalej. Z pamięci: Podłączasz pena do R-Linka - czekasz chwilę - utworzy się tobie katalog R-Link - kopiujesz to kompa - otwierasz skrypt i wpisujesz vin - klikasz odszyfruj - wskazujesz lokalizację pliku wls - wskazujesz kolejne dwa pliki o które Cię poprosi .json i .xml . Później otwierasz plik json i edytujesz w notatniku wg tuoriala.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!