Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

tomek42007

Użytkownik
 • Zawartość

  219
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

Samochód

 • Auto
  Było Megane....jest Cordoba
 • Silnik
  1.4 16V
 • Przebieg (tys.km)
  67

Ostatnio na profilu byli

226 wyświetleń profilu
 1. tomek42007

  Auto na 100-dniówkę

  Hmmm na początku impry jest tak, że każdego ktoś podwozi, szybciutko się wysiada i leci na bal bo zimno i nie ma co się oglądać na auta....a po imprze jest tak, że każdy mało co widzi :) Więc dla mnie osobiście jest kompletną głupotą i poniekąd drobnomieszczaństwem wynajem auta na studniówkę... to moje osobiste zdanie. A wracając do tematu, to niech cię zgarnie albo kolega, albo ktoś z rodziny albo w ostateczności jakaś złotówka...ewentualnie z kimś z klasy się dogadaj jak po nich ktoś przyjedzie to niech i was zgarną. Najprostsze :) metody są najskuteczniejsze...po co sobie życie komplikować na siłę.
 2. tomek42007

  Humor

  http://www.joemonster.org/filmy/30731/Dj_Kot
 3. tomek42007

  Złote emblematy Renault Laguna

  Pewnie jakaś Laguna gold edition by .....ja sięnigdy nie spotkałem z jakimś innym znaczkiem Renault niż srebny - chyba, że jego brakiem ale to co innego :)
 4. tomek42007

  Muzyka/Teledyski

  Słowa nie ważne :) http://www.youtube.com/watch?v=jTkmIbfXNVU&feature=related
 5. tomek42007

  Blachy stalowe

  Popytaj u ślusarzy albo w miejscach gdzie sprzedają całe arkusze blachy do których drzwi trzeba zapukać....Dobrze zrozumiałem, że chcesz wyciąć kawałki z blachy 8-semki??? Do tego jest potrzebna konkretna gilotyna albo plazma, żeby wypalić elementy, więc małe firmy na 80% nie będą takiego czegoś mieć. Zawsze można złączyć dwie czwórki...już szybciej byś znalazł kogoś kto to ma.
 6. tomek42007

  Promocja Shell

  olo2oo1, jak Ty liczysz??? Kupił łącznie 8 puszek to wyszło 2.50/sztukę
 7. tomek42007

  Humor

  I tak mi nikt nie uwierzy....599 pkt
 8. tomek42007

  Prośba o porade.

  Te jej groźby to może sobie na papierze toaletowym zapisać i ....zużyć papier Zastraszanie, poniżanie itp to podchodzi pod groźby karalne i w sądzie pracy może się rozstrzygnąć...ale to już raczej ostateczność. Jak żona jest na L4 to niech jest i zdrowieje :P
 9. tomek42007

  Prośba o porade.

  Choroba nie wybiera....Szefowa się napewno burzy bo za pierwsze 30 dni zwolnienia lekarskiego płaci zakład pracy a potem ZUS. Co najwyżej może odwiedzić żonę jakaś kontrola, albo ktoś podkabluje że widział ją na mieście - i tu zależy czy ma leżenie czy chodzenie. Żona może chorować dłużej niż te wspomniane 2 tygodnie - dalej płaci ZUS. Po 6 miesiącach jest wezwanie na komisję lekarską.
 10. tomek42007

  Humor

  http://hawtness.com/2010/06/22/wtf-girl-ph...shape-tan-line/
 11. tomek42007

  Muzyka/Teledyski

  Coś odnośnie mistrzostw świata http://www.youtube.com/watch?v=C4wTSSw3FA8&has_verified=1
 12. tomek42007

  Humor

  A kupiłbyś żarówki firmy "Osram"??? Na tej samej zasadzie działa.
 13. to wieśniaczą to jedno...ale zobacz ile się przy tym napracować...Trochę szkoda czasu
 14. tomek42007

  Garaż/Wiata na samochód i drewno

  Napeno??? Nawet jak jest na pierwszym zdjęciu??? Tylko kotwy są wbetonowane a cała konstrukcja do nich przykręcana i w razie co można szybko odkręcić to też??? A i po wyheblowaniu desek radził bym na galop wszystko skręcić w przeciwnym wypadku zobaczysz jak się drewno skręca i pęka ;) Chociaż i tak ci potem będzie pękać ale różne wymiary tego samego elementu przeszkadzają w montażu ;)
 15. tomek42007

  Garaż/Wiata na samochód i drewno

  ale 2 spadowy jest dużo ładniejszy i śnieg spada raczej równomiernie . Na taką konstrukcję dał bym słupki 12 jak nie 14...do tego krokwy 7x14. Wszystko wcześniej wyheblował, pomalował DREWKORNEM (zawiera teflon i wg mojej opinii jest lepszy od popularnego DREWNOCHRONU (cena taka sama). Na dach blacha wyszła by Ci chyba najtaniej bo nie musiał byś deskować tylko łaty dać. A i co do kosztów....To co sobie wyliczysz pomnóż x2 ;) To będziesz pewny, że coś z tego może Ci zostać ;) gojgien, mogę wiedzieć ile Cie wyniosła taka altanka?(Tylko materiał bo obstawiam, że sam montowałeś) Jakie są jej wymiary i jaka grubość słupków? Nie chcę papugowac bo sam robiłem altankę u siebie tylko z grubszego drewna i za sam materiał wyszło nie całe 3000 zł. Może być na PW.
×