Skocz do zawartości

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Alyszka

Nowy użytkownik
  • Zawartość

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Alyszka

  1. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Różnice wizualne i techniczne teoretycznie znam, gorzej z praktyką. Nie mam kompletnie doświadczenia z autami francuskimi, poza 5 letnią przygodą z Peugeotem Boxerem 2,5D. Przy wyborze auta kieruję się względami czysto praktycznymi. Nie zależy mi na konkretnej wersji czy silniku. Bardziej na mało awaryjnym aucie, które nie zostało poskładane z 4 innych. Ma ono po prostu wozić mnie do pracy i dzieci do przedszkola stąd taki rozrzut w pokazanych wersjach. Ostatecznie dzisiaj oglądałam ten pojazd: http://tablica.pl/oferta/renault-scenik-1-9-dti-rok-1999-ID1h7G3.ht
  2. Witam Nadszedł czas wymany wysłużonej Fiesty. Wybór padł na Scenica z racji zwiększonego zapotrzebowania na przestrzeń wynikającego z powiększonej rodziny. Znalazłam dwa interesujące według mnie egzemlarze, a muszę przyznać, że jestem laikiem w kwestii aut francuskich. 1. http://otomoto.pl/renault-scenic-klimatyzacja-gaz-polecam-C25058325.html 2. http://otomoto.pl/show?id=C24991422 Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie. Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!