Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Lelupi

Użytkownik
 • Zawartość

  1201
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

70 Super

Samochód

 • Auto
  Megane III / Coupe III
 • Silnik
  1600 / 1200
 • Przebieg (tys.km)
  0

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ty piszesz o spalaniu chwilowym, a koledzy o spalaniu średnim.
 2. To może spuentuje całą powyższą dyskusję. Czy Insaimz zauważył, że temat dotyczył zakupu auta używanego, więc różnice w cenie zakupu auta benzyna a diesel są praktycznie pomijalne. Nie każdy, stawia takie kalkulacje przy zakupie auta na pierwszym miejscu. Dla wielu kupujących ważne są całkowicie inne czynniki wpływające na decyzje zakupu.
 3. Taka charakterystyka pracy zawieszenia, tak zostało zestrojone zawieszenie, zresztą jest to cecha charakterystyczna wszystkich modeli gamy Renault. Czy coś da się zrobić. Pewnie, że tak. Wszystko można zmienić, przebudować, tylko pozostaje kwestia budżetu. Nie było jazd przed zakupem auta? Przecież możesz na dobę nawet dostać.
 4. Może nie tyle lepiej, co filtr dłużej zachowuje parametry filtracyjne. Z panującym tutaj trendem, że dłużej to niedobrze, czyli teoretycznie gorzej
 5. Zapoznać się z instrukcją obsługi auta. Tak, dostępna jest w sieci. Samo gaśnie, samo odpala.
 6. Nie, nie robiłem i robić nie będę. Ale, posiadam też na stanie Megane 2, tutaj syn zrobił. Złącze prawidłowo rozpinane i nieuszkodzone, nie ma prawa puścić.
 7. Jak już koniecznie musisz, to jedna trytka na dole, druga trytka do góry, a pomiędzy nimi pionowo trzecia trytka.
 8. Nie, po prostu zbieżność do poprawy. Albo źle zablokowali koło kierownicze, albo nie było w pozycji "na wprost" podczas ustawiania zbieżności.
 9. No tak widzisz, a Bose w Megane 3 ma skórę ale z plastikowego węża, a nie skórę licową. To jest tak, jak piszemy prawie na temat.
 10. To napisz czym konserwujesz? Po jakim przebiegu nie jest jeszcze popękana?
 11. Tak obszyta kierownica była też w innych wersjach, a fotele... cóż "skóra z węża" z wiekiem pęka. Więcej wygłuszeń, felgi fajne, sprzęt audio- rzecz gustu. Mam Bose i Dynamic, nie pamiętam, dopłata była spora. Wiadomo, z czasem emocje stygną. Przy powtórnym zakupie- mocno bym się już zastanowił.
 12. Akaju to najwyższy dostępny poziom wyposażenia.
 13. Tak jest "druga podłoga". Szukaj np na Allegro pod hasłem "wykładzina bagażnika Megane 3"
×
×
 • Utwórz nowe...