Skocz do zawartości

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Lelupi

Użytkownik
 • Zawartość

  1306
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

86 Super

Samochód

 • Auto
  Megane III / Coupe III
 • Silnik
  1600 / 1200
 • Przebieg (tys.km)
  0

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Rymec naprawdę sobie odpuść, sprzęgła te pracują praktycznie zero-jedynkowo, bez poślizgu, z dużym szarpaniem. Sprzedaje się bardzo słabo, niestety na tak niewielką sprzedaż są też reklamacje. Szukasz tanio to kieruj się w stronę Valeo.
 2. Auto niemłode, z przebiegiem, więc jest okazja- szyba do wymiany. Można próbować naprawiać, lecz to tylko odwlekanie wymiany. Końcówkę uszkodzenia trzeba nawiercić, rzadko kiedy udaje się trafić idealnie w punkt, dlatego po czasie i tak pójdzie dalej. Rysę wypełnia się specjalną żywicą utwardzaną UV, minimalnie ukryje rysę, nie będzie jasna, zrobi się ciemna.
 3. Dziurek tych na pewno bym nie powiększał, lecz regularnie sprawdzał i utrzymywał całe podszybie w czystości. Zatkanie tych otworów nie powoduje zalewanie wnętrza, lecz przez stojącą wodę może ucierpieć mechanizm wycieraczek. Powiększając otwory w plastiku podszybia, powodujesz wpadanie "syfu" w kanały odpływowe, prosząc się o kłopoty.
 4. A co jest powodem? Brak miejsca w komorze silnika? Zabudowanie, osłony? Bo na pewno nie brak fizycznego napinacza pasa osprzętu.
 5. Zdemontować pasek elastyczny możesz przecinając go szczypcami, a założyć przyrządem. Możesz go kupić od 10zł do 100zł zależnie od wykonania i firmy. Pierwszy przykład z brzegu:
 6. Pisałem w temacie, że to popiskiwanie wydobywa się z układu hamulcowego. Nowe klocki, grube tarcze- klocki ciaśniej siedzą w jarzmie. W miarę przebiegu piski wrócą, ale na szczęście nie są żadną usterką.
 7. Tak się zastanawiam, dlaczego to auto ma czarne listwy drzwiowe?
 8. Na zawartość wyszukiwanej listy niestety nie masz wpływu, ale rolką możesz przewijać stacje od 1 do 6. Mając zaprogramowane przyciski, przyciskasz np 1, teraz możesz rolką przewijać zaprogramowane stacje pod przyciskami, musisz jedynie zwrócić uwagą, że po nich będzie przewijać już listę, wracasz rolką i jesteś znowu pod "przyciskami"
 9. Koledzy no nie wiem, czy jest tak super. Na każdym łączeniu skóry powstało dosyć duże zgrubienie. Tutaj skórę się specjalnie obrabia, "ścienia" nie wiem jak to fachowo się nazywa. Kierownica wygląda co najmniej dziwnie przez powiększony przekrój wieńca kierownicy, na ramionach skóra kiepsko leży. Dla mnie wygląda kiepsko. Kiedyś w Megane 2 obszywałem tutaj, odbierałem też kilka kierownic dla klientów od tego gościa, koło Jarocina, polecam. https://allegro.pl/oferta/kierownica-renault-clio-iv-nowa-skora-7758795055 Akurat do Megan nie ma, ale trzeba pytać.
 10. Tak masz rację, obszycie kierownicy nową skórą, to nie będzie już jak oryginał... Będzie 100 % lepiej, wizualnie i funkcjonalnie. Przede wszystkim kierownica będzie obszyta w 100% naturalną skórą(fabrycznie jest skóra PCV), masz szeroki wybór odcieni, perforacji czy tłoczeń., płaskie szwy itp. Jeżeli zrobi to oczywiście fachowiec.
 11. Czik3n ile płaciłeś za 480 gram czynnika 1,5 roku temu? Zmienili ze starego czynnika na nowy? To jakiś ewenement serwisowy Empire13 Twoje auto upuściło fabrykę ze starym typem czynnika, czyli z R134a i takim powinno zostać dobite. Każdy autoryzowany serwis Renault robi pełne przeglądy klimatyzacji. Jest to jeden z elementów przeglądu samochodu. Poszukaj plany przeglądu dla Twojego auta, przekonasz się.
×
×
 • Utwórz nowe...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!