Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Lelupi

Użytkownik
 • Zawartość

  926
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

38 Super

Samochód

 • Auto
  Megane III / Coupe III
 • Silnik
  1600 / 1200
 • Przebieg (tys.km)
  0

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Podobny problem występował w Megane 3, belek nie wymieniano! Problem z belkami, był też w Megane 2, ale z geometrią, tutaj kto przypilnował, belki wymieniano.
 2. Szkoda zachodu, ani mata, ani spinki niestety nie wpłyną pozytywnie na komfort akustyczny w aucie.
 3. Takie sytuacje zdarzały się w Megane 2, dokładnie tak było w Megane 3 oraz z tego co obserwuje dzieje się tak w Megane 4. To tylko czujnik natężenia światła, nie mierzy poziomu promieniowania UV, nie pobiera danych z GPS, nie oblicza godzin załączenia światła na podstawie godziny z uwzględnieniem położenia geograficznego, nie pobiera danych pogodowych z internetu, itp. Oczywiście nie twierdzę, że w twoim aucie z czujnikiem jest wszystko ok. Obserwuj, puki masz gwarancję.
 4. Nie wiem czym czyścisz, ale właśnie w tym może być problem. Większość środków do skóry zawiera rozpuszczalniki, które niestety źle działają na "skórę" na kierownicy. Jako, że powłoka na kierownicy to plastik, polecam przemywać wodą z mydłem, ostatecznie przetrzeć jakimś środkiem do tworzyw sztucznych. Wiele też zależy od dłoni kierowcy...
 5. Wtedy, przy zamykaniu auta dezaktywuje się czujniki i nie ma problemu.
 6. W ASO majątku nie będzie kosztować, ale sprawdź może Romix ma w swojej ofercie.
 7. Lelupi

  Pióra wycieraczek

  Nie ma co kombinować, obecnie w dobrej cenie można kupić oryginalne wycieraczki do M3 na Allegro.
 8. W poprzednich generacjach Megane kierownica, zresztą opcjonalna tapicerka skórzana była ze skóry, ale z plastikowego węża PCV. Podejrzewam, że w czwórce podobnie. Wrzuć proszę zdjęcia, bo tak nie wiemy o czym rozmawiamy. Może to "naturalne" pomarszczenia powstałe przy obszywaniu.
 9. A jaki utrzymujesz poziom oleju? Jaki olej?
 10. No nie przesadzajmy już, tego nawet nie wymaga producent pojazdu. Jak już koniecznie chcesz, wymieniasz rolkę napinacza lub cały napinacz. Przy przebiegu auta pytającego całkowicie wystarczy wymiana paska wielorowkowego napędu akcesoriów.
 11. A co sądzisz o ewentualnym zalewaniu 900sxr 5w40?
 12. Innej rady nie ma, osuszyć. Z biegiem czasu pojawi się grzyb i smród. Zdemontować chociaż listwy progowe, unosić wykładzinę do góry, można gazety wkładać. Było ciepło, teraz to już gorzej.
×