Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl


Ramki pod tablice rejestracyjne - dopisz się do listy


toudi777

Nowy użytkownik
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

Samochód

 • Auto
  Megane III ph I
 • Silnik
  1.6 16V
 • Przebieg (tys.km)
  120

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Znajomy ma zarejestrowane w Niemczech i kody promocyjne przychodzą mu na maila
 2. Ja tak właśnie trafiłem. Brakowało tylko jednego dnia a live by mi przepadł bezpowrotnie. Szkoda tylko że TT nie chce udostępniać żadnych kodów promocyjnych tak jak jest w innych krajach.
 3. Usługi Live nie mogą być nieaktywne nie dłużej niż 3 lata. Po upływie 3 lat karta sim automatycznie jest dezaktywowana bez ponownej aktywacji.
 4. Ja mam megane III z rynku niemieckiego w wersji Dynamique i klimę mam automatyczną
 5. W Megane III ph I od którego roku występował ten system?? Wymieniłem moduł z 2RD na HSA i w clipie i DDT4all nie ma możliwości aktywacji tego HSA. Jakby ktoś powiedział jak to zrobić to było by fajnie. Skoro jest możliwość aktywacji w M III ph I.
 6. Chodzi o tą z żółtym zatrzaskiem przy pompie ABS/ESP
 7. Aha. Chodzi o bezpiecznik w kabinie? Mam z 2011r. a chcę zamienić licznik na ten po lifcie z 2015r.
 8. Czy ktoś z kolegów wymieniał licznik bo mam pytanie czy jest możliwość podejrzenia przebiegu przed podłączeniem do auta. Z tego co wiem to przebieg nadpisuje się do większego i zapisuje we wszystkich modułach.
 9. Zależy gdzie trzeba jechać
 10. Znajomy ma 2011 i ja tez ale jak bez HF to trzeba programować w każdym
 11. Akurat znajomy nie ma HF i za każdą zmianą kół trzeba programować czujniki ciśnienia
 12. Jeżeli nie ma HF to czujniki ciśnienia trzeba programować przy każdej zmianie kół. Jak jest HF programuje się raz i widzi oba komplety. U mnie HF jest i wystarczy raz zaprogramować i przy zmianie na drugi komplet widzi oba.
 13. Z tego co ostatnio zauważyłem toTMC nie wszędzie działa. Działa na obwodnicy GOP i jak się jedzie nad morze. Kiedyś dzwoniłem do TT to pani odpowiedziała, że usługa TMC w Polsce nie działa. Natomiast jak byłem ostatnio w Zakopanem to TMC działało bo ściągał sygnał z nadajnika z kraju w którym to działa. Czechy, Słowacja.
 14. Może trzeba zmienić na inną częstotliwość tylko na jaką. Z tego co pamiętam to zielona kropka pojawia się na obwodnicy GOP.
 15. Czy ktoś ustawił może te wiadomości TMC?? U mnie ustawiłem częstotliwość RMF czy Radio Zet kropka zielona się pokazała i po wyłączeniu navi do tej pory się nie pokazała. W południowej części Polski to działa a w centrum jakoś nie che. Czy ktoś może rozwiązał ten problem??
×