Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

jabrze

Użytkownik
 • Zawartość

  1787
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

97 Super

Samochód

 • Auto
  Laguna Megane Yaris Elantra
 • Silnik
  2,0 dci; 1,0 16V; 1,6 16V;
 • Przebieg (tys.km)
  różne

Profil

 • Zainteresowania
  Elektronika, Turystyka,

Ostatnio na profilu byli

1278 wyświetleń profilu
 1. Ostatnio w Lagunie trzeci był dobry i to właśnie rumuński
 2. Niedziałający. Dużo jest na rynku niedziałających prawidłowo. Najpewniejsze są produkcji rumuńskiej.
 3. Odpalanie na luzie to przełącznik w skrzyni wspólny z tylnymi wycieraczkami i światłami cofania pod warunkiem, że zwarty jest górny czujnik pedału sprzęgła. Do odpalania na biegu ze sprzęgłem jest dolny czujnik pedału sprzęgła. Musi być komutacja górnego czujnika, żeby nie było tego komunikatu. To jest układ logiki. Awaryjne odpalenie jest przy wciśniętym sprzęgle i hamulcu. Komunikaty są zależne od ustawień w UCH. Uszkodzenie przycisku start nie jest związane z tym komunikatem. Czujnik w skrzyni jest dwuobwodowy. Jeden zestyk to światła cofania i drugi logiczny (wycieraczki i zapalanie). Jest on trójpołożeniowy.
 4. Bardzo prawdopodobne, że klocki są zeszkliwione i pomimo prawidłowego ciśnienia tłoka ich skuteczność jest dużo mniejsza. Mocno przegrzana tarcza szybko koroduje i długo się nią nie nacieszymy.
 5. Włożyć i prze kluczyć chociaż raz po każdej zimie.
 6. Zawsze sprzedają razem. Niejedną klamkę już zutylizowałem dla samego zamka i dla optyki.
 7. W tym modelu to porażka.
 8. Ma też bardzo dużo "trupów" sprowadzonych z zachodu, gdzie za kierownicą siedzą niedouczone sieroty z Prawa o Ruchu Drogowym blokujące lewy pas do wyprzedzania. Masakra to brak kierunkowskazu przy zjeżdżaniu ze skrzyżowania o ruchu okrężnym.
 9. Jest tam dużo tańsze Prawo Jazdy na automaty nie honorowane w Polsce ( Tak było - może coś się zmienił o- nie wiem ) Mam najnowszego Hundaia Elantrę i szybko wchodzę w tryb sport. Działa to rewelacyjnie i dodatkowo sam przełączy w górę przy przeciągnięciu na czerwone pole obrotomierza. To jest wspaniałe do wyprzedzania na krajówkach. Długo do tego dojrzewałem, ale wygoda w jeździe miejskiej jest bezcenna. Mam wrażenie jazdy trolejbusem z błogą ciszą w środku.
 10. To nie jest czarna magia, tylko brudne, słabo przewodzące połączenia od baku do licznika.
 11. jabrze

  Megane III phI Problem z cewkami, dławienie

  Przy przyśpieszaniu nawet do 24 l, ale na trasie dróg krajowych na poziomie poniżej 6 l, czyli spalanie powinno się się zmniejszyć.
 12. MapSensor mierzy w nim podciśnienie.
×