Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Jottar

Użytkownik
 • Zawartość

  456
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

27 Super

Samochód

 • Auto
  Megane III ph2 Grandtour 2013
 • Silnik
  1.5 dCi 110 KM
 • Przebieg (tys.km)
  130

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Sorry za odgrzewanie kotleta, ale może komuś przyda się info, że nawet bardzo głębokie rysy na szybce zegarów da się usunąć papierem wodnym 2500. Matowić dopóki uszkodzenie przestanie być widoczne. Powstałe zmatowienie wypolerować Meguiars Ultimate Compound: ręcznie, cieniutka warstwa (żeby pasta nie weszła gdzieś w zakamarki), polerować ściereczką z mikrofibry, pozostałości wytrzeć czystą częścią ściereczki. Po dwukrotnym wypolerowaniu zmatowienie zeszło całkowicie. Jeśli rysy są płytkie i powierzchowne wystarczy sam Megiuars bez papieru wodnego.
 2. Robił to elektryk, ale z tego co pamiętam to czujnik jest w pobliżu zamka.
 3. @unkas, ja kupiłem używany. Pochodził rok. Ponownie kupiłem używany. Chodzi prawie rok i na razie spokój. Uważaj przy ponownym wklejaniu styropianów do drzwi. Jak to zrobisz niestarannie to woda będzie Ci lecieć do schowka pod nogami pasażera. Pisałem o tym w innym wątku.
 4. Byłoby pięknie, ale to nieprawda. Sprzedawca ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. Art. 561/5 KC. W przypadku, gdy rzecz ma mniej niż rok domniemywa się, że wada miała miejsce w momencie wydawania rzeczy kupującemu. Nie ma to jednak nic wspólnego z terminem rozpatrzenia reklamacji - po prostu to sprzedawca musi udowodnić, że wada nie istniała w momencie wydania rzeczy. Po roku to konsument musi udowodnić sprzedającemu, że istniała. Art. 556/2 KC.
 5. @pbet, każdy robi co lubi. Chcesz mieć jeszcze szybciej i jeszcze drożej, możesz iść do sklepu. Ja akurat kupuję bezpośrednio, Ty od pośredników. U Ciebie reklamacja za reklamacją i przepychanki z januszami, u mnie jakoś wszystko działa. Jeśli uważasz, że lepiej na tym wychodzisz to w porządku. Ale uwagi o bólu d.... mogłeś sobie spokojnie odpuścić.
 6. @pbet, kupując iCar na Allegro tak naprawdę kupujesz go z Ali, tylko że przez pośrednika. Więc dokładnie ten sam towar tylko cena x2.
 7. Też mam iCar3. Bez problemów. Przy czym kupowałem prosto z Chin.
 8. To nie zależy od termostatu, tylko od zegarów - czujnik w termostacie tylko podaje temperaturę. W niektórych zegarach drugi klocek zapala się przy 73 stopniach, w innych przy 80.
 9. Można tak, albo zwykłe gniazdko zapalniczki kupić i wpiąć do niego dostarczony w zestawie zasilacz.
 10. Zawsze mi się wydawało, że on się przepisuje z pompy ABS. Pierwsze słyszę o nadganianiu.
 11. Chciałem założyć oryginał ze sklepu, do którego link podesłał Splice, ale obsługa była jakaś nieogarnięta, więc ostatecznie wziąłem Calorstat Vernet. Zakładał mechanik. Pomogło.
 12. Może być problem z układem wtryskowym. W TDCi żony dokładnie takie objawy dawały puszczające podkładki pod wtryskami.
 13. Nic się nie stanie. Obwód jest zabezpieczony takim samym bezpiecznikiem jak wcześniej. @sandowl, tu masz rozpiskę bezpieczników.
×