Skocz do zawartości

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

robo_tnic

Nowy użytkownik
 • Liczba zawartości

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralny

Samochód

 • Auto
  Megane IV Intens
 • Silnik
  1,3 TCe 115 FAP
 • Przebieg (tys.km)
  20

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Standardowa odpowiedź z RP. Chyba wszyscy taką dostaliśmy. Muszą coś napisać aby nikt nie posądził ich o brak reakcji na złożoną reklamację. Kolejną informacją będzie tekst o "dyskomforcie akustycznym". No i klapa. PISAĆ DO UOKiK!!! Nie ma uniwersalnego wzoru. Każdy niech opisze wszystko po swojemu. Ja opisałem wszystko począwszy od zakupu RM IV poprzez wszystkie zgłoszenia do Renault Polska, wizyty w ASO i wszelkie przeżycia związane z tym "dyskomfortem akustycznym". Prostymi słowami.
 2. Imię i nazwisko miejscowość data adres kod pocztowy Dyrektor Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Delegatura w miejscowość
 3. Przestać biadolić na tym forum, bo to nic nie daje a zacząć wysyłać pisma do UOKiK. Od czegoś trzeba zacząć.
 4. Może i tak. U mnie wymieniono smar w przegubach i stuki trochę są mniejsze, chociaż problem nie został ostatecznie rozwiązany.
 5. Idąc tokiem myślenia wątpliwych fachowców działu technicznego Renault Polska, to wszyscy posiadacze RM IV u których nie słychać stuków powinni reklamować swoje pojazdy gdyż nie mają "luzów technologicznych" co jest niezgodne z założeniem producenta. Koledzy ślijcie pisma do UOKiK inaczej nie zdziałamy nic.
 6. Kolego Sarna1 widzę, że masz kasę, wymiana samochodów co 2-3 lata. Gratuluję! Ja takiej kasy nie mam a i moja żona nie ma własnego samochody. Na swój pierwszy nowy samochód długo oszczędzaliśmy. Do tej pory mieliśmy kilka samochodów, z czego ostatnie dwa to Renault. Każdy z tych samochodów był używany, nie stać nas było wówczas na nowy samochód. Pierwszą Renówką była "królowa lawet"- Laguna II 1.9 dci, siedem lat furmanką powoziłem i złego słowa o tym samochodzie nie powiem, zero problemów. Kolejną Renówka była RM III 1,9 dci- sześć lat eksploatacji, zero problemów. Wspaniałe samochody. Kolego
 7. Kolego Sarna1, odnoszę wrażenie że jesteś "adwokatem diabła". Jakim obecnie samochodem jeździsz??? Jasne, Renault Kadjar. Czy w twoim samochodzie występują takie usterki? Jeśli nie to, nie zabieraj w tym temacie głosu. Czy w jakiejkolwiek dokumentacji technicznej pojazdu są zapisy o tym jak to określasz TTTM? Czy przed zakupem pojazdu zostałeś poinformowany o tym TTTM? NIE!!!! Wszyscy kupowaliśmy samochody pełnowartościowe i zapłaciliśmy za nie spore pieniądze, a dzisiaj możemy powiedzieć, że kupiliśmy pojazdy z ukrytą wadą o której nie zostaliśmy w trakcie zakupu poinformowani, a to jest racz
 8. Koledzy!!! Macie taką książeczkę? Załącznik 1 Proszę przeczytać treść tam zawartą a zwłaszcza WSTĘP. Jest tam magiczne słowo "komfort". Załącznik 2
 9. Może to nie będzie ten wątek dlatego z góry przepraszam. Od pewnego czasu objawił się u mnie kolejny problem który być może ma związek z tymi stukami albo został spowodowany przez wadliwe półosie. Opis; Pojazd na postoju, uruchomiony silnik. Wciskam pedał sprzęgła i włączam pierwszy bieg (nie puszczam pedału sprzęgła). Po ok. 2 sekundach słyszę delikatne stuknięcie. Czy ktoś z kolegów ma lub miał coś podobnego?
 10. Drodzy koledzy. Czy łykacie to co przytoczył Polserio? Jawnie robią z nas idiotów! Proszę mi wierzyć, przeczytałem każdą kartkę którą otrzymałem wraz z nowym pojazdem. Nie ma tam żadnego zapisu który mówiłby, że w pojazd ten posiada jakikolwiek dyskomfort akustyczny i jest to zgodne z założeniami producenta. Wobec tego, czy cieknąca woda do wnętrza samochodu (z czterech drzwi równocześnie) również jest zgodna z założeniami producenta? Czy skrzypicy pedał sprzęga również jest zgodny z założeniami producenta? Żaden z tych objawów przecież nie zagraża bezpieczeństwu w ruchu drogowym. K
 11. Kolego pogus, Jesteś kolejną osobą której ASO wcisnęło kit. Numer z nagrywaniem dźwięku już dawno był stosowany przez ASO i do tej pory Renault Polska nie zrobiło w tej kwestii nic? Moje stuki również porównywano z materiałem dostarczonym przez Renault Polska a o tym materiale dźwiękowym osobiście byłem poinformowany telefonicznie przez miłą panią z Renault Polska. Teraz wszyscy czekamy na decyzję Renault Polska, co dalej. Pierwszy post na tym forum mówiący o tych stukach był 11.06 2019 roku (dwa lata temu!!!!!!). Co przez te dwa lata zrobiło RENAULT???
 12. vic_1 przekonałeś mnie. W poniedziałek wyjazd. Komfortowo nie będzie ale dam radę tym bardziej, że 70% trasy to autostrady.
 13. emigrant_ ...żaden salon nie da mi za ten samochód rozsądnej ceny. Znam zasady jakimi kierują się salony. A za 30% wartości, tego pojazdu nie oddam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!