Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

salat79

Nowy użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez salat79

  1. Dzięki za poświęconą uwagę. Chyba faktycznie najrozsądniej będzie pojechać z VIN-em do Zdunka i grzecznie poprosić o informacje.
  2. Witam. Noszę się z zamiarem zakupu pierwszego samochodu dla rodziny. Wpadło mi w oko takie oto ogłoszenie: https://www.otomoto.pl/oferta/renault-scenic-expression-1-9-dci-130km-86-tys-km-dealer-renault-ID6yxiEJ.html#0e6c9eb015 Będę wdzięczny za wszelkie uwagi odnośnie atrakcyjności tej oferty. Cena mieści się w górnej granicy mojego budźetu. Zastanawiający jest bardzo niski przebieg jak na auto w tym wieku i tej cenie. Poza tym na jednym ze zdjęć widać, że niektóre przyciski (radioodtwarzacza) wyglądają na mocno wyeksploatowane co przy tak niskim przebiegu wydaje się dziwne. W ogłoszeniu jest podany VIN: VF1JZ0NA641027420. Nie widziałem samochodu na żywo. Rozmawiałem ze sprzedawcą telefonicznie. Potwierdził aktualność oferty. Odwołuję się do doświadczenia i wiedzy współforumowiczów bo moja wiedza na temat motoryzacji jest bardzo uboga. Warto iść w to auto? Widzicie coś niepokojącego? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...