Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

yod

Użytkownik
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutralny

Samochód

 • Auto
  Megane IV GC
 • Silnik
  1,6 Sce
 • Przebieg (tys.km)
  32

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. 1 Dostęp do stron głównych. 2 Włączanie ekranu czuwania. 3 Dostęp do menu ustawień systemów wspomagających kierowcę lub dostęp do ustawień użytkownika. 4 Dostęp do menu ustawień wyświetlaczy.
 2. Powinno wyskoczyć okienko z pytaniem czy chcesz zainstalować nową wersję (pod warunkiem, że nie masz już zainstalowanej najnowszej).
 3. To się przełącza w zależności od tego czy światła mijania święcą czy nie. Może ze względu na warunki pogodowe światła świecą cały czas.
 4. Też tak miałem. Usunąłem pliki z pena, ściągnąłem jeszcze raz i poszło...
 5. Ja korzystam z trybu "wolne ręce" i od razu po wymianie komunikat znika.
 6. Wymieniałem bez narzędzi. Faktycznie fabryczna żarówka siedzi mocno, ale instrukcja jest prawidłowa - trzeba pociągnąć.
 7. Bez przesady z tym wymuszeniem przepisowej jazdy. Jakby mapy były 100% dokładne i wszyscy mieli zawsze świeże to może by i miało sens.
 8. Jeszcze nie sprawdzałem, gdzie dokładnie znajduje się ta opcja, ale tak kontrolnie zapytam: Czy będąc w menu "Dźwięki i ostrzeżenia" przewijałeś ekran w dół, żeby wyświetlić kolejne pozycje menu?
 9. U mnie na początku deska rozdzielcza brzęczała na kostce brukowej (wystarczyło poprawić jedno mocowanie) i skrzypiał fotel kierowcy (pomogło przesmarowanie). A tak przez ponad 2 lata spokój.
 10. W tamtym roku był w cenniku akcesoriów oznaczony "wkrótce”, podobnie jak kamera cofania w sedanie. Niestety obie pozycje wyparowały.
 11. Mi się taka sytuacja przytrafiła z 1-2 razy w przeciągu dwóch lat. Z tym że przy kolejnej próbie od razu odpalał.
 12. Mi dzisiaj weszło 46 litrów, wskazówka "leżała" od paru kilometrów.
 13. U mnie też skrzypiał przed pierwszym przeglądem, po przesmarowaniu od roku faktycznie jest cisza.
×
×
 • Utwórz nowe...