Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

chucky80

Użytkownik
 • Zawartość

  170
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutralny

Samochód

 • Auto
  Renault Megane IV
 • Silnik
  1.2 TCE 130
 • Przebieg (tys.km)
  -

Ostatnio na profilu byli

661 wyświetleń profilu
 1. chucky80

  Megane IV phI Gwiżdżące turbo

  Ja polecam modulowany dźwięk Alpine A110 Odkąd to sobie włączyłem wzrosło mi spalanie :P
 2. DiagRw -> MEX -> CF_MEX_Mode_Default -> Perso DiagRw -> MEX -> CF_MEXStart_Mode -> Previous BTW. Ktoś wyczaił gdzie w DEVELOPER MODE włączyć doświetlanie zakrętów?
 3. Znalazłem chwilę aby zerknąć do DiagRW - chciałem spróbować uruchomić to "super" modulowanie. Niestety, jako takiego menu ESE u mnie nie ma. Jest ESE/ANC z opcjami jak poniżej. ESE miałem oryginalnie ustawione na "activated". ANC nie wiem czemu służy, ale ustawienie również na activated nowego kafelka w menu Pojazd nie uaktywnia:/ Coś przegapiłem? Z rzeczy, które udało mi się ustawić, to zapamiętywanie ostatniego trybu jazdy, bez względu na to jaki był, również tryb Sport. EDIT: Dobra, namierzyłem te dźwięki. Dla potomnych: DiagRw -> HMI -> ESE -> Present U mnie samochodów jest więcej. Jednak modulowany dźwięk wydaje się być tylko dla Alpine A110. 2018-08-03 23.15.00.mov
 4. Dobra. Postępując jak w nagraniu, które podesłałem udaje się wejść do trybu developerskiego bez problemu. Trzeba się będzie Androida teraz nauczyć;) A może ktoś znajdzie chwile na krótki instruktaż gdzie znaleźć RSound i doświetlanie zakrętów?
 5. chucky80

  Megane IV phI Full led megane 4

  @Rafael156, a jak oceniasz na mokrym?
 6. Ja zrobiłem dwa podejścia - bez sukcesu. Ale jak się dobrze poszuka, to wszystko można znaleźć w Internecie ;) Jaśniej niż na tym filmie chyba się już nie da. Może uda mi się jutro znaleźć odrobinę czasu.
 7. chucky80

  Megane IV phI Full led megane 4

  @Rafael156, jak to () wygląda u Ciebie w M4?
 8. chucky80

  Megane IV phI Full led megane 4

  Jak ktoś ma auto na gwarancji jeszcze przez dłuższy czas, to powyższe nie wchodzi w grę. Tylko wymiana żarówek. W ASO wymiana się nie opłaca.
 9. Znalazłem podobną procedurę w Internecie: - Create a blank USB flash drive with fat32 filesystem - Create a folder called DEBUG, and in this folder create an empty file called DbgEnable.lge - put usb in the car - go to the main menu (with the 6 large icons) Menu> Multimedia> Settings> Photos - remove previously inserted SD card or USB card in the car - insert the "new" USB stick and start the engine - wait at least 30/45 seconds (until "USB drive is ready") - now you have to press in the black square that you see on the screen (below the two menu items) in the following order: 1 time in the upper left corner (leave at least 1 sec between presses) and tap at least 12 times in the lower right corner (stay within the rectangle) - if all goes well, the complete R-Link screen will be blank, then you will get a debug mode! Ja postąpiłem zgodnie z powyższą i wpiąłem innego pendrive'a zanim wszedłem do menu. Niestety, bez sukcesu. Na dniach spróbuję jeszcze procedurę z tego wątku. Zobaczymy. EDIT. Znalazłem jeszcze taki opis na zagrabanicznym forum: Także trzeba poszukać Windowsa, nie kombinować z dodatkowym pendrivem i poeksperymentować z klikaniem.
 10. Możesz to rozwinąć? Otóż to. Na drodze krajowej w sznurku za ciężarówkami. Ale jak ktoś deklaruje takie spalania w trasie mieszanej z drogami szybkiego ruchu - to chyba liczyć nie umie.
 11. Dzieki jeszcze raz. A da się wyczyścić historie wejścia w tryb developerski z poziomu wyświetlacza RLink?
 12. Jasne:) 16’’ obręcze, wyłączona klimatyzacja i wiatr w plecy:)
 13. @kamil007, dzięki za instrukcje. Jak oceniasz ryzyko utraty gwarancji w wyniku uruchomienia DV i np włączenia kilku opcji?
×