Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

lol19pl

Użytkownik
 • Zawartość

  123
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutralny

Samochód

 • Auto
  Megane IV
 • Silnik
  1.2 TCE 130KM
 • Przebieg (tys.km)
  1

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A czy te belki mają kształt podkowy? W sensie, że są obłe i od spodu mają głęboki rowek po całej długości?
 2. U mnie jest podobnie z tym, że na czarnym lakierze te ryski są białe.
 3. @LTarMnie poprawiali zderzak i teraz ociera się w innym miejscu niż dotychczas, ale wada nadal nie została naprawiona.
 4. @radosny w r-linku 2.2.XXX nie ma Android Auto. A z telefonem, to gdy będziesz połączony z samochodem, wejdź w telefonie w ustawienia bluetooth i przy r-linku kliknij ikonkę "i" albo przytrzymaj napis "r-link" (wszystko zależy od wersji androida i nakładki producenta", żeby przejść do właściwości tego połączenia. Tam sprawdź czy masz zaznaczone "dźwięk telefonu" oraz "udostępnianie kontaktów", jeśli nie masz to zaznacz. Potem w aucie wejdź w ustawienia bluetooth, dalej w połączone telefony i tam sprawdź czy obie ikonki są podświetlone.
 5. lol19pl

  Megane IV phI Full led megane 4

  @bziku123 zajrzyj do tego tematu.
 6. lol19pl

  Megane IV phI Full led megane 4

  @bziku123 Co kto lubi, zawsze masz oryginalne światłą w razie spotkania z policją itp.
 7. lol19pl

  Megane IV phI Full led megane 4

  @bziku123 po prostu aso chciało Cię zbyć. Światła są takie same, wiązka taka sama.
 8. lol19pl

  Megane IV phI Full led megane 4

  @bziku123 nowe full ledy kosztują 2,5 tysiaca i można je włożyć bez niczego, jedynie trzeba przeprogramować, żeby dzienne się zapalały jak podchodzisz do auta. Jak wyjmiesz full led, możesz sprzedać soczewki spokojnie za 1000zł jak są w nienaruszonym stanie.
 9. Ja upatruję czegoś w połączeniu telefonu albo w r-linku, bo łączyłem się wczoraj z telefonem znajomego, któremu w vw golfie wyświetlają się okładki zarówno z pamięci jak i ze spotify, a u mnie w aucie ani to ani to niestety. Mam najnowszy możliwy soft.
 10. Zna ktoś sposób na pokazywanie okładek albumów w r-link 2 podczas puszczania muzyki przez bluetooth? Raz mi się włączyło, kiedy włączyła mi się muzyka z pamięci telefonu, ale nigdy mi się to nie pokazało podczas słuchania muzyki ze spotify. Ma ktoś może na to radę?
 11. @darekgt w IV bagażnik ma 79cm długości, 111cm szerokości między nadkolami i 52cm wysokości do półki.
 12. @darekgt Megane IV hb ma większy bagażnik niż III hb, odpowiednio o 62 litry przy 5 miejscach (434l vs 372l) oraz o 85l ze złożoną kanapą (odpowiednio 1247l kontra 1162l). Także w przypadku bagażnika się mylisz.
 13. @LTar 10l benzyny to jakieś 7,5kg w 15 stopniach Celsjusza. Kwestia baku to raczej kwestia tego ile jest miejsca na bak. Większy bak oznaczałby albo brak miejsca na zapas, albo mniejszy bagażnik.
 14. Z tego co wiem, to nie ma czegoś takiego jak boczne czujniki parkowania (tak głosi któraś z instrukcji). Wskazania z wizualizera działają na zasadzie, jeżeli wykryją coś w czujniku na przodzie albo tyle, symulują przesuwanie się przeszkody w zależności czy jedziemy prosto, skręcamy czujniki dają takie odczyty. Wystarczy zobaczyć, że po zapaleniu auta (jeśli stoicie blisko ściany, innych aut) na wyświetlaczu nie pojawiają się boczne sektory. W miarę powolnej jazdy pojawiają się kolejne.
 15. Nie wiem co wy za niestworzone rzeczy wymyślacie u mnie w rodzinie jest opel insignia 3 letni, gdzie przy otwarciu pilotem włącza się xenon (! a przecież to pobiera 100 razy tyle co led) i ma start-stop. Często jeździ po trasach, a czasem stoi po 2 tygodnie i ani razu nie był nawet bliski rozładowania (występuje wtedy komunikat o niskim napięciu). Co więcej mamy drugie auto, w którym się codziennie zapalają te światła na powitanie i był już słaby akumulator i nie padł przy zapalaniu światełek, tylko po 2 dniach stania nawet się nie otworzył, więc wątpię żeby to miało coś wspólnego. Nie demonizujcie jakiegoś start-stopu czy byle lampek przy otwieraniu samochodu, to już jest na rynku od kilku lat.
×