Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

lol19pl

Użytkownik
 • Zawartość

  516
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez lol19pl

 1. To jest osłona pod gniazdami na środku deski. Ta pod gumowym korytkiem.
 2. To działa tylko z radiami z androidem, potrzebna jest do tego aplikacja, której się nie da zainstalować w r-linku.
 3. w5w w hatchbacku. Ale strasznie ciężko wymienić, bo kabelek nie wychodzi poza podsufitkę.
 4. Sprawdziłem swojego pendriva - wszystkie pliki mają na samym początku, nazwę pakietu z którego pochodzą. Więc coś tu nie pasuje...
 5. W hatchbacku jest w16w, w kombi jest chyba inne.
 6. A co byś chciał zrobić z tym wgłębieniem przy ręcznym? Przecież to będzie wystawać.
 7. Wersja ze zwykłym hamulcem ma inny kształt tunelu (wgłębienie przy ręcznym) i nie będzie pasować.
 8. Pewnie zależy od tego jak się jeździ, ja mam auto z lipca 2016, około 49kkm i nigdy nic nie ubyło, ale zanim odjadę zawsze czekam chwilę, żeby olej się rozszedł po silniku, zanim zgaszę ten odczekuję chwilę, jeżeli jechałem jakoś bardziej dynamicznie, olej wymieniałem przy 17 i 32 kkm więc nie jest to co 30kkm. Oczywiście staram też się jeździć najpłynniej jak się da (skrzynia manualna). Ale pewnie też dużo w tym przypadku, że akurat komuś się trafił taki egzemplarz, który bierze olej. Jeśli na forum pisze 10-20 osób, że im bierze olej, a tych samochodów na przestrzeni lat z tym silnikiem sprzedało się w Polsce kilka tysięcy, to uważam, że to bardzo mało.
 9. @xaeron bo jest w trybie DEMO - program nie połączył się z obd.
 10. Jak się podchodzi do samochodu to też się dzienne zapalają?
 11. Czyli zmiana tych 3 zmiennych rozwiązuje całkowicie problem? Działa wszystko jak w fabryce?
 12. Bo jeden z was ma wersję BOSE, a drugi audio BOSE w intense. Nie zdziwił bym się, jeśli była by różnica, między nimi, bo czytałem wiele dobrego o nowym audio BOSE w wersji BOSE, jako bardzo poprawionym względem megane 3. Pewnie i tak musieli opracować nowy system, bo w RS nie ma miejsca na koło, to teraz wsadzają do normalnych.
 13. @robix4641 potrzebne dtt4all i coś do podłączenia pod obd2
 14. @robix4641 jesteś w stanie pokazać jak to doświetla zakręty?
 15. Datę map można sprawdzić w samochodzie, w ustawieniach nawigacji. Teraz zauważyłem, że masz gt, więc masz ekran 8,7, więc potrzebujesz kogoś, kto ci prześle odpowiednie mapy, wtedy wklejasz to na pendrive, oczywiście zachowując klucz swojego samochodu i się zainstaluje.
 16. @makintosz Umyj dokładnie samochód i sprawdź czy się powtarza problem, u mnie czasem podobne zjawisko występuje, jak jadę w ulewnym deszczu. Raczej wymiana hamulców nie miała z tym nic wspólnego.
 17. @SoftEagle błąd "NO DATA" zdarza się dosyć często, ale nie pamiętam, żeby to była jakaś przeszkoda w pracy z tym programem.
×
×
 • Utwórz nowe...