Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

jack3226

Użytkownik
 • Zawartość

  83
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutralny

Samochód

 • Auto
  Megane III
 • Silnik
  1.6 dCi
 • Przebieg (tys.km)
  91

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy wszystkie próby robiłeś na kartach microSD? Ja mam kartę SD.
 2. Jeżeli masz R-Link-a to nie pomogę. Fabryczne karty do TT Live mają 4GB. W sklepie TT można było jakiś czas temu kupić karty 4 i 8 GB. Mapa Europy ledwo się mieści na kartę 4GB. Sformatuj całą zgodnie z opisem na forum i spróbuj.
 3. Jakiego typu karty używasz? Ja mam w TT Live 16GB SDHC i działa poprawnie.
 4. No to siostra nie zrobiła najważniejszego. W zależności od źródła informacji pasek powinien być wymieniony, bez względu na przebieg, po 5 do 7 lat od daty montażu. W tym wypadku nie ważne, że producent pisze, że wymiana paska co 120 kkm.
 5. To nie wina turbo tylko norm EURO - coś tam. Przypomniał mi się artykuł, chyba w Motor-ze wiele lat temu, opisujący wtedy nowy model Porsche 911. Po puszczeniu gazu też dalej "ciągnął". Zmiana przyzwyczajeń jednak jest bardzo zalecana. Downsizing spowodował, że współczesne silniki o małej pojemności prawie nie hamują. Co gorsza zdaje się, że zostawione na biegu na pochyłości potrafią nawet "się stoczyć".
 6. Czy fabryczna w ASO nie kosztuje / kosztowała 3500 z gwarancją na Polskę?
 7. Ja filtr powietrza wymieniam 2 razy w roku. W połowie sezonu grzewczego ( styczeń ) i po zakończeniu sezonu grzewczego (kwiecień, maj). I nie jeżdżę po placu budowy.
 8. V generacja to sekwencyjny wtrysk pośredni gazu w fazie ciekłej - nie ma pompy wysokiego ciśnienia gazu - trwałość pompy lpg zależy od właściciela. Jeżeli będzie tankował lpg byle gdzie byle taniej to oszczędności rzeczywiście pójdą na przedwczesną wymianę pompy lpg.
 9. Ten silnik jest w sprzedaży raptem od kilku miesięcy. W salonach 1,33 Tce chyba pojawił się szybciej.
 10. Mylisz się. To Syrena dostała silnik z motopompy strażackiej, nie na odwrót.
 11. Zmienić / zwiększyć czułość przy pomocy dźwigienki wycieraczek? Pierścieniem na dźwigience?
 12. Mogła mieć. Nazwa się to Visio System. Kamera i wyłącznik są w podstawie lusterka na przedniej szybie.
 13. Mając źle opisane auto możesz dostać błędne porady. Megane I phl ma mechaniczną przepustnicę, silniczek krokowy, półsekwencyjny wtrysk, ma spełniać normę EURO2. Megane I phlI ma elektroniczą przepustnicę, ma spełniać chyba już normę EURO 3, może mieć2 sondy Lambda, wtrysk chyba już też sekwencyjny. W ogóle ma więcej elektroniki.
×
×
 • Utwórz nowe...