Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dialogys


kajte_k

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne? Chyba nie. To wina windowsów.

Też tak miałem z tym, że z Acrobatem. Na kompie od "nowości" był zainstalowany AR6.04CE( nie pamiętam dokładnie nie mniej z polską lokalizacją).

Po zainstalowaniu Dialogys nie otwierał *.pdf-ów, pomimo tego, że bezpośrednio z pliku wszystko ładnie się otwierało. Nie pomogło zainstalowanie nowej wersji, nawet całkowite (?) usunięcie AR i instalacja od nowa. PDF-y dalej się nie chciały otwierać w Dialogysie.

Zainstalowałem wersję AR jaką miałem na płytce i wszystko zaczęło się otwierać. Przez pewien okres miałem dwie wersje AR w systemie, wq... mnie to maksymalnie, bo działy się czasami dziwne rzeczy.

Jakoś tak się dziwnie porobiło, że po instalacji jakiegoś kolejnego programu system już się nie podniósł. No cóż bywa. Instalacja winowsa na nowo, chyba jak każdy, staram się w takim przypadku instalować najnowsze wersje i tak zostało. Po jakimś czasie potrzebowałem coś tam sprawdzić w Dialogysie, wiec instalacja, wpisanie identyfikacji auta pstryk... i pdf się otwiera.

Co ciekawe, na wersji AR jaką zainstalowałem na świeżym systemie, wcześnie Dialogys nie chciał otwierać pdf-ów.

Przypuszczam, że za to co Wam się dzieje winne są Windowsy, a nie Dialogys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. juz jest jeden

2. jest to program serwisowy, interaktywny katalog czesci

3. rozni sie od wersji od 1GB do 2GB w zaleznosci od ilosci CD na ktorych sie znajduje. a czemu? bo zawiera info o wiekszosci modeli renault (z gamy osobowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzac po screenie z poczatku tego tematu - czy to nie jest to co znajduje sie na FTP PIKURu nazywa sie "Megane II schematy.zip" zajmuje ok. 28MB i w tym przypadku dotyczy tylko Meganki 2?

 

Jezeli tak, to czy mam sobie szukac lepszego dialogysa niz tego z PIKURu, czy ten mi wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest wiecej niz elektryka... Np. Gdzie dana czesc sie znajduje jest oznaczone...

 

Czyli nie ma tego dialogysa na PIKURze? Musze w jakims P2P poszukac? Ewentualnie zakrecic sie kolo Doktora i on mi ewentualnie za bronka jest w stanie przegrac na DVD, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!