Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dialogys


kajte_k

Rekomendowane odpowiedzi

Dialogys Appli ................... 5.1.0

Dialogys Data .................... 3.3.0

 

który lepszy, bo ściagam od nowa ?

 

Ściągnelem wersje 6.0.6 - ta której miałem nie ściągać :/ (nie doczytalem wątku) i wyskakuje coś takiego i dalej nieda się nic zrobić. Java, Arobat zainstalowany :)

 

dialogys.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku 3.3.0 bo to wlasnie w tej bazie jest zawarta lista części

 

Czy werja 3.30 jest po polsku ? A z cześci chodzi mi o wersje megane II sport, mogę podać Tobie nr Vin i zobaczysz czy jest dostepna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam sugestie zwiazana z dialogysem... Twój post http://megane.ruzam.pl/viewtopic.php?p=276...83dd35b16#27624 gdzie umieściłes screenshota z instlacji dialogysa ....Czy to nie jest polecenie zainstalwania Acrobata z płyty znajdujacego sie folderze o nazwie "installateur " moze to jest własciwy Acrobat...?.Wybacz jeśli sie myle ale mam także wersje 6.0.6 jednak jestem na nizszym etapie /problemie instalacji.Gdyby udało sie ruszyc nasza wersje to byłoby swietnie stad moj pomysł na Toj problem Pozdrawiam Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie. u siebie dokonalem "cudu" polaczylem dwie wersje dialogysa: 3.3.1 oraz 3.4.0 i teraz wszystki mi dziala bez zadnych bledow :D

 

zainstalowalem wersje 3.4.0, potem wgralem do katalogu mrnt pliki z wersji 3.3.1 (bezposrednio z CD'kow). na koniec zainstalowalem jave w wersji 1.4.x sciagnietej z archiwum sun'a

 

o dziwo wszystko pieknie zaczelo dzialac. program nie wywala bledu braku javy, nie prosi ciagle o plyte dialogys2, te "wkladam" do virtualnego napedu daemontools'a.

 

wszystkim polecam zrobic to samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrNo dzięki za płytki. Wczoraj się bawiłem z instalacją ale u mnie coś chyba z kompem pokopane bo 3.4.0 mam problem z instalacją a 3.3.1 nie ma. Więc mam zainstalowana starszą wersje. W weekend żony nie ma w domu więc sobie trochę posiedzę i pomęczę się żeby zainstalować nowszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.4.0 jest ok, tyle, ze kazda plytke trzeba osobno zainstalowac... :/ 3.3.1 samo prosi o kolejne CDki.

 

3.4.0 po instalacji juz 4 (moze nawet tylko 3) plytek powinien zaczac dzialac. 5. plyta jest tylko z danymi, tam juz nie ma dodatkowych skladnikow samego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czółko koledzy! ja mam dialogisa ale po zainstalowaniu tylk biały obraz coś nie tak a jakbym do kogoś się uśmiechnął ,a raczej powiem tak do wszystkich się uśmiecham może na priv ktoś by mi dał cynka chętnie bym zwrócił koszty płytek oraz na browarka dorzucił. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!