Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

i [Scenic I Ph II] OPONY LETNIE


katin79

Rekomendowane odpowiedzi

pablitos, vredestein to podobnie jak uniroyal MISTRZOWIE w odprowadzaniu wody ja przy tych oponach nie mam strachu polecieć na poznań w ulewę 140/h, przy hamowaniu bardzo późno opony poddają się i dopuszczają ABS do głosu. Generalnie autem najwięcej kilometrów połyka małżonka i mam tę spokój, że wiem że na vredesteinach jadąc te 90 km/h zatrzyma się w każdych warunkach, nie miałem nigdy sytuacji aby auto leciało jak na lodzie podczas deszczu, co często obserwuję na innych oponach ...

przy rozmiarze 195/60 nie ma modeli sportrack3, jest hitrack czyli ten który jak mam są to opony kierunkowe asymetryczne

jak chcesz pogadać to moje gg 9155896 tlen robal79-79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi. Aktualnie nie mam do Ciebie więcej pytań, jeśli jednak się takie pojawi to z pewnością napiszę do Ciebie na gg.

 

przy rozmiarze 195/60 nie ma modeli sportrack3

 

Właśnie zauważyłem że jest Sportrac 3 w takim rozmiarze ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej przymierzam się do wymiany opon. Byłem w kilku serwisach i polecą mi opony barum briliants 2 lub bravuris 2 w rozmiarze 185 65 15. Tak się zastanawiam czy będzie to dobry zakup czy lepiej dołożyć trochę kasy. Te barumy można kupić w granicach 165 zł. Mogę wydać nie więcej niż 200 zł za oponę (4 szt). Co mogę kupić dobrego w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takie pytanie. Czy są te bawurisy 2 w rozmiarze 185/65/15 bo w serwisie twierdzą że nie i proponują 195/60/15 205 zł za sztuke. Pytanie czy wejdą i czy nie będzie zadnych problemów. Gość w serwisie proponuje jeszcze Falkeny ZE 912 185/65/15 za 190 zł. Co mam założyć bo juz zgłupiałem kompletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekl9, zarówno 185/65/15 jak i 195/60/15 wejdą bez problemu. To które założysz zależy od Ciebie, różnica w wyglądzie będzie nieznaczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez o nie pytałem wcześniej ale gość w serwisie powiedział, że mieli kilka reklamacji i już ich nie kupują. Ma ktoś jakaś opinie albo porównanie na temat tych falkenów o których wcześniej pisałem. Falken czy brawuris 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

falken 912 to opona całoroczna ubywa w oczach, weź bravurisy będziesz zadowolony ale rzeczywiście nie występują one w rozmiarze 185/65 r15, to weź sobie ten 195/60 r 15

http://www.opony.com/opony/59673_barum_bravuris_2.html

 

co do fuldy dobra oponka i cicha, ale do scenika trochę za delikatna... w sensie za miękkie boki opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.Koledzy mam pytanie dotyczące rozmiaru opon.W moim scenicu przestawila się zbieżność i szlak trafił jedną oponkę.Na aucie na oby dwóch osiach mam opony 185/70/14.Teraz na przód chciałem kupić opony 185/65/14.Jak to się bedzie miało do wyglądu, czy przez ten mniejszy profil nie będzie lipy w wyglądzie.Może ktoś już to przerabiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Scenica RX4, ale tak jak napisałeś, miałem w Astrze, nawet z przodu mam 13" a z tyłu 14, Astra wyglądała lekko nurkująca, ale mnie się podobało. Ciekawe jak będzie ze Scenic, pamiętać jednak musisz, że jeśli masz ABS, mogą wystąpić przekłamania podczas hamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!