Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

podpinanie pod komputer u mnie


Rekomendowane odpowiedzi

no dobra, sprawdziłem u siebie, jest 16 pinów czyli może pasować. Jest jednak szansa, że inna będzie kolejność pinów, albo coś "w systemie" będzie inaczej. Wrzucam fotkę jak to u mnie wygląda (sorry za jakość - telefon :-/ ).

post-9001-1231154057_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, sprawdziłem i jest w kształcie trapezu. Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi.

Jeszcze zauważyłem że w tej zaślepce od tego złącza jest blaszka, która łączy ze sobą dwa piny. Nie mam pewności czy to są te, ale spróbuję zaznaczyć to na zdjęciu. Przy zdjętej blaszce auto odpala bez problemu.

post-9001-1231161859_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, więc byłem, podłączyliśmy i... coś tam pokazuje :mrgreen:

Co prawda błędów nie wykrył, ale jednak do końca wszystkiego nie pokazywał.

Przy najbliższej okazji spróbujemy zamienić piny, dzisiaj nie było schematów ani rozpisek żeby to zrobić, więc nie kombinowaliśmy.

Może jeszcze się uda :mrgreen:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, wczoraj zaliczylismy pierwszego wielkiego FAIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111 ale nie poddajemy sie :mrgreen: jakby ktos mial rozpiske pinow w zlaczu diag w MI to nie pogardze, i zrobie podejscie to bedziemy wiedziec czy to piny sa pozamieniane czy to inny standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Do samej podstawowej obsługi silnika wystarczy zwykły darmowy Scantool czy OBDGauge. Ja ze swojej strony polecam AutoDiag mojego autorstwa, ale wymaga on bardziej zaawansowanego sprzętu niż ELM (za to niekoniecznie droższego). Czyta on również ramki.

 

Ze swojej strony jak by ktoś potrzebował to również się oferuję. Z tym, że nie palę - więc można bez fajek wpadać. Wawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

witam wszystkich

jestem zdeka nowy na tym forum i jeszcze nie wiem do końca gdzie co jest ale luz dam rade

mam sprawę bo od jakiegoś czasu na wyświetlaczu w kokpicie pala mi się kontrolki od esp hors service poduszki powietrznej itd

i tu pojawia się problem o co chodzi i co można z tym zrobić

pozdrawiam i jak coś piszcie szybko bo już mnie drażnią te kontrlki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszcie szybko bo już mnie drażnią te kontrlki

Zacznij od opcji Szukaj, dostępnej w pełnej wersji za darmo na górze strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Witam. Potrzebuje informacji czy znajdę kogoś z Rzeszowa lub okolic którzy posiadają program na CLIP-ie, w celu podpięcia do Megane III i usunięciu paru komunikatów? :)

Edytowane przez windykator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!