Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie tutaj mam pisac, to prosze niech ktos to przerzuci.

 

Dowiadywalem sie o te naklejki, nie ma problemu zeby byly z nickiem. Co do zaplaty to palci sie za ilosc zuzytej folii a nie za naklejki. Metr bierzacy folii kosztuje 25zl (szerokosc 50cm), czyli wychodzi w okolicach 10zl za naklejke (zaleznie od wielkosci).

Co do dokladnych cen, to wszystko bedzie mozna policzyc dopiero jak juz bedziemy mieli liste wszystkich osob zainteresowanych. To narazie tyle, jak maci jakies jeszcze pytania to piszcie, postaram sie odpowiedziec, a jak nie bede wiedzial to sie dopytam :)

 

Aha, co do naklejki 6, to moze byc z nia problem. Nie dlatego ze maszyna nie poradzi sobie z wycieciem tego z folii, tylko dlatego ze potem trzeba to z tej folii "obrac" (pozbyc sie niepotrzenych elementow), a nikt nie ma czasu zeby spedzac 30 min nad jedna naklejka. Takze jesli wygra nr 6 (w co watpie) to nie wiadomo czy oni sie tego podejma, natomiast z 4 nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy ma rację. Zresztą 6 jest ładna ale żeby przykleić sobie w środku na lustereczku. Ale nie jako reklamówka! Zresztą wszyscy z MI którzy głosowali na 3 poprą 4 kę.

 

OSTRZEGAM! Zaczynasz wygłaszać swoje opinie, czego tu nie wolno. Zasady tej ankiety są takie same jak poprzedniej.

Lewy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W KRC nie maja problemow ze ta naklejka jest trudna do przyklejenia czy cos, a maja tez dosyc skomplikowana naklejke i troche podobna do 6 propozycji. A tak wogole to te naklejki beda na zewnatrz??

 

A mam jeszcze jedno pytanko. To ma byc reklama czy symbol dzieki ktoremu sie bedziemy rozpoznawac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat naklejki z krc sam przerabiałem w swoim clio. Fakt, trzeba odrobiny ostrożności by nie uszkodzić jej podczas nanoszenia na szybę, poza tym to naklejka zewnętrzna nie zadała egzaminu bo w zimę przypadkowo przy odśnieżaniu ją zdrapałem. Potem miałem już wewnętrzne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gipsiarz, to czy uwazasz to za reklame czy nasz znak rozpoznawczy to juz zalezy od Ciebie. Ja nikogo nie mam zamiaru zachecac do zakupu. Jesli ktos bedzie mial ochote to sobie zamowi, jesli nie to nie. Ja nie ukrywam, ze bedzie to jakas forma reklamy dla forum. Temat naklejki wyszedl od Was (uzytkownikow), nie ode mnie.

Naklejki chyba wylacznie naklejane od srodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to będę traktował jako reklamę dla tych co nas nie znają, a dla ludzi, "rodziny forum" jako znak rozpoznawczy - dlatego chcę z nickiem coby ktoś wiedział, że ja to ja, a nie ktoś tam z forum ;-) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku po zamówieniu naklejki na szybę zamówię sobie ramko na allegro z napisem megane.com.pl i to uzupełni całokształt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!