Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

skoro nie przeszła moja faworytka to czy 4ke da sie przerobić tak aby nick był 2x większy, a napisy "forum renault megane" i "megane.com.pl" zamienić miejscami pozostawiając czcionke tzn najwiekszy nick, potem forum a potem adresik. Proponuje rozważyć opcje zamówienia w różnych kolorach i wersjach (zew. i wew.), nawet za dopłatą extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory najprawdopodobniej czarny i bialy (innych nie trzeba). A skoro nie przeszla Twoja faworytka, to nie licz na to ze ludzie, ktorzy glosowali na 4 dadza z niej zrobic 5. Bo jakby tak bylo to by na 5 zaglosowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nikogo nie zmusza do naklejenia wybranej naklejki a tym bardziej do jej zakupienia wybór jest czysto demokratyczny ja w 1 turze głosowałem na inny projekt ale niestety większość zadecydowała

jak wszyscy walną focha że chcieliby inną to poco jest w ogóle ten temat :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wszyscy walną focha że chcieliby inną to poco jest w ogóle ten temat :evil:

tak jest zawsze, ze ludzie komentuja ze to ze tamto... nakleja zostanei zrobiona. kto bedzie chcial to wykupi, kto nie to nie.

 

potem minie troche czasu i nowi ludzie nie beda mieli pojecia o tym ze na forum kiedys byla burza o to jaka ma byc i z czego i z czym... beda wiedzieli ze jest do kupienia, po ile i jaka (jakie). wtedy juz nie bedzie problemu :)

 

wezcie wszyscy pod uwage to ze forum w tej chwili dojzewa :) nadal sie rozwija, powstaja nowe rzeczy, to jest tak samo burzliwy okres jak zycie nastolatka w gimnazjum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem wszystko ale boje sie, że idzie w niewłaściwą stronę-->reklamy. Rozumiem że ilość otwarć/wejść przedkłada sie na żywy pieniądz ale ani sie oglądniemy i po kliknęciu na forum megane zanim coś napiszemy będziemy sie przebijać przez gąszcz reklam tylko dlatego że ktoś chce jeszcze więcej zarobić i dlatego pytam : po co tak eksponować adres a nica chować w tle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze naklejka jest calkowicie dobrowolna!!

 

Druga sprawa to taka, ze u nas uzytkownicy nie skladaja sie na serwer tak jak w innych klubach/forach. No niestety jakos serwer i domene oplacic musze. Od poczatku istnienia forum, wspominalem ze chce aby forum bylo samowystarczalne, bez pobierania skladek za czlonkostwo. A reklam utrudniajacych zycie nie bedzie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czegos tu nie rozumiem, moja faworytka tez odpadla w 2 turze, trudno, ale ktorakolwiek nie wygra to i tak ja nakleje na samochod. Zreszta tak jak juz duzo osob wczesniej pisalo, naklejki sa dobrowolne, wszystkim nie uda sie dogodzic, zawsze ktos bedzie niezadowolony. Albo ja sie myle albo w takich naklejkach forumowych lub klubowych chodzi wlasnie o to aby pokazac ze sie nalezy do danego forum a nie o to by lansowac swojego nicka. Zreszta na naklejce nick bedzie a nazwy forum nie traktowalabym jako reklamy tylko jako mily akcent przynaleznosci do grona ludzi ktorych polaczyla wspolna pasja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi ale jadąc za Tobą i patrząc w tył Twojej Megi chciałbym wiedzieć, że to Ty jedziesz a nie np Krzychu (bez urazy Krzychu :) ). Całkiem inaczej bym sie uśmiechał :) ,a adres mnie nie interesuje bo go znam i inni forumowicze również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivaldi my adres znamy, ale ktoś kto jedzie meganką np za mną niekoniecznie, że nie wspomnę o innych co chcą sobie np kupić megankę - tak mają choć szansę się dowiedzieć.

Z nickiem zgadzam się z Tobą w 100%. Też chcę wiedzieć kogo mam przed sobą - jeśli jest z forum i dobrze aby ktoś za mną wiedział, że ja to ja ;-)

Dlatego na podstawie tego co zrobił Krzychu, zrobiłem projekt nr 5 - niestety odpadł :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiększcie choć nicka do rozmiaru adresu i już bedzie lepiej. W tej wersji to jakby persona schodziła na drugi plan. ;-)

 

[ Dodano: 2007-03-30, 21:28 ]

Dobre okularki i spokojnie rozróżnisz Megi od Krzycha.
chyba nawet bez :) :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lecie to najlatwiej mnie rozpoznac po desce windsurfingowej na dachu :-P Krzychu zapodaj jakies swoje zdjecie bo jezeli masz dlugie krecone wlosy to okularki sie moga przydac :)

Jezeli nick ma byc widoczny to ta naklejka musi byc chyba calkiem spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!