Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie do kolegi, ktory ma sie tym zajac...

 

Ja nie chce przede wszystkim naklejki nr 4, bo mi sie nie podoba :evil: . Skoro dla tej Twojej znajomej nie ma znaczenia, jak bedzie wygladala naklejka (kazda moze byc indywidualna - inny nick), to czy moge zamowic naklejke nr 6 :-P ? Mnie interesowalaby bardzo mala naklejka (max 8cm szerokosci).

Nie po to przeciez pozrywalem wszystki naklejki salonu, Elfy, nie Elfy, Assistance, nie Assistance zeby teraz robic z tego samochod farmera jakas dupna nalepa!

 

Btw. Ciekawy jestem jaki jest koszt w ogole takiej uslugi? Niedlugo bede potrzebowac kilka naklejek (do czegos innego 8-) )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak się nie chcesz z nami identyfikować to przykro - przynajmniej mi :cry:

Co do naklejania na auto czegokolwiek to Twoja sprawa - twoje autko.

Zanim zechcesz coś nakleić to pamiętaj o prawach autorskich :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale jestescie jak banda rozkapryszonych dzieciakow. Wygrala jedna ale ja jej nie chce albo chce w innym kolorze - co to ma byc??!!! Bylo glosowanie i na tym konczy sie demokracja. Ewentualnie moga byc 2 odmiany biala i czarna i koniecznie zewnetrzna i wewnetrzna zeby ci co maja przyciemniane szyby nie mieli problemu.

Jesli komus nie pasuje zawsze moze zrobic sobie indywidualna naklejke.

Ja mam czerwony samochod a naklejke klubowa zolto-szara i kiepsko to pasuje, ale trzeba sie dostosowac.

Boczna szybe mam cala w demokratycznie wybranych :) naklejkach i na kazdej jest nazwa klubu, ale nigdy nikt nawet nie wpadl na to ze to sa jakies reklamy, z ktorych ktos czerpie zysk.

Moim zdaniem nazwa forum powinna byc widoczna zeby inni wlasciciele tego pieknego auta, ktorzy nie mieli jeszcze stycznosci z forum mogli sie dowiedziec o jego istnieniu, a to chyba dobre?

Wizytowka to chyba sprawa indywidualna, wiec nie mieszajcie w to forum.

Jedyne nad czym pozostalo debatowac to wielkosc naklejki, zycze powodzenia, bo JESZCZE SIE TAKI NIE URODZIL KTORY BY WSZYSTKIM DOGODZIL!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to spodziewalem sie takiego rozwoju tej dyskusji. Nawet tych praw autorskich sie domyslilem.

Po prostu - naklejki nr 4 nie nakleje, bo mi sie zwyczajnie nie podoba (nie po to kupilem Megane, zamiast jakiejs Corolli, albo Golfa, zeby udoskonalac ja czyms co mi sie nie bedzie podobalo). Chyba proste!

A ze do ludzi, ktorzy zalozyli to forum mam duzy szacunek i bardzo popieram ta idee, to chcialem jakos pomoc w rozwoju. I chodzi wlasnie o to, ze chcialem sie z tym forum identyfikowac. Co to - Samoobrona, ze mamy miec takie same krawaty?

 

Tak czy siak - wycofuje sie z pomyslu. W zasadzie mozna chyba usunac poprzedniego posta, zeby nie wprowadzac zamieszania.

 

BTW. Jak MaGnezz chce miec obklejone auto nalepkami, ktore mu sie nie podobaja - niech ma. Ja nie chce i nie beda mial. Jednak jestem bardziej liberalem!

Swoja droga, chcialem wlasnie indywidualna naklejke, o ktorej pisze w swoim kazaniu. A z drugiej strony wyzywa mnie od rozkapryszonego dzieciaka... Troche sie pogubilem!

 

Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może każdy sobie sam zrobi naklejkę taką jaka się jemu podoba. Tak przy okazji mój faworyt nawet się nie zakwalifikował do II tury ale nie wybrzydzam i chętnie się dostosuję bo już trochę się zżyłem z TYM forum i chcę się jakoś identyfikować z innymi ludźmi z TEGO forum. Jeden typ naklejki będzie łatwiej rozpoznawalny już z daleka i tak właśnie powinno być. Jeśli ktoś nie chce tej naklejki, która wygrała to nikt go nie zmusza do jej kupowania i naklejania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

 

Beda czarne i biale, zewnetrznie klejone i wewnetrznie. Dluzszy bok bedzie mial 15cm. Mozna zamowic tylko projekt nr 4 z nickiem.

Zamowienia skladacie tutaj: zamowienia @ ruzam.pl

 

Chyba wszystkie wazne informacje podalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!