Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Przesmarowałem wiatrak od nawiewu ale to była kombinacja na maxa. U mnie było troche więcej śrub niż w opisie na forum. Cóż dobrze, że człowiek spokojny :)

O zapomniałem o jednym. Jakiś czas coś mi dzowniło i dzwoniło w aucie. Nasłuchuje co to jest i nic. Już się wystraszyłem, że coś w silniku. Co się okazało? Odkręciła się śruba mocujaca siedzenie pasazera z przodu. Całkowicie. I tak sobie dzwoniło. Nie no same dziury na drogach to nawet możliwe :)

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Fred, masz teraz większy pancerzyk :) Pytanie czysto informacyjne. U mnie udało się wyrwać osłonę silnika oryginał ale chciałbym wiedzieć czy ten Rezaw jest elastyczny czy sztywny? Jak rozważałem zakup to ze zdjęć wydawało się że jest elastyczny.

 

Co do tego co dziś naprawiałem to nie uwierzycie ale prawie nowe gumowe chodniczki w aucie. Konkretnie od przedniego pasażera. Jak już pisałem wcześniej, wczoraj smarowałem i przeglądałem wiatrak od dmuchawy. Wyciągnąłem chodniczek i z lewej strony, na górze, przy brzegu zauważyłem że robi się w nim dziura. Okazało się, że wykrusza się mały kwadracik 2X2, konkretnie liść.......

Prawdopodobnie w produkcji do gumy trafiły śmieci, nie wymieszali tego i dostałem w pakiecie zasuszone roślinki(dokładnie to poprzedni właściciel) Jak chodziło ogrzewanie to w to miejsce dmuchało ciepełko i mój liść się wysuszył :) Zalepiłem kawałkiem czegoś gumopodobnego i jest OK. Prawie bez śladu. Poza tym jest wysoko bo praktycznie w okolicach filtra przeciwpyłkowego także i tak nie widać.

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Fred, masz teraz większy pancerzyk

Postanowiłem trochę doposażyć autko :)

 

Pytanie czysto informacyjne. U mnie udało się wyrwać osłonę silnika oryginał ale chciałbym wiedzieć czy ten Rezaw jest elastyczny czy sztywny? Jak rozważałem zakup to ze zdjęć wydawało się że jest elastyczny.

Powiedział bym, że jak na swoją grubość (3-4mm) to jest elastyczna. Nie sprawdzałem wprawdzie tak jak pokazują na swoich zdjęciach (składają prawie jak kartkę papieru), ale dało się ją zginać. Jak znajdę temat o osłonie to dam tam jej zdjęcia.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem dzisiaj autko na wycieczkę połączoną z regeneracją beleczki tylnej.

Miałem to robić na miejscu (zamówić belkę wysyłkowo i dać mechanikowi do zmiany), ale po rozmowie zdecydowałem się na wizytę osobistą w firmie Antałex i NIE ŻAŁUJE.

Finalnie okazało się, że drążki są w świetnym stanie i do wymiany są tylko gumy i czopy (czy jak to się zwie), więc kosztowało mnie to tylko 500+dojazd (niecałe 200).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!