Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

tomek42007

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?

Recommended Posts

Czyli wczoraj zrobiony po przejechaniu 70k km kpl rozrząd + kzfr , świece , nowy płyn chłodniczy :) jak się okazało klocki przód które chciałem wymienić są jeszcze w takim stanie że przejadę spokojnie na oko mechanika z 10-15k km co mnie zaskoczyło gdyż mają zrobione już 70k km :) Natomiast dzisiaj wyważone i założone koła zimowe :) 

No to ja dopiszę - ...i odkurzyłem :D Jednak ASO czasem potrafi zaskoczyć. Pozostały mi do wymiany opony w obu samochodach, ale to już napiszę jak zrobię :)

Wymienione koła na zimowe, Felgi oddane do piaskowania i malowania, naprawiona wiązka tylnej klapy.

Dziś założyłem matę do bagażnika firmy REZAW-PLAST.

Pasuje idealnie i ładnie pachnie:D

No ja w końcu byłem wymienić koła na zimówki, myślę, że już na to pora.

Opony wymienione na zimowe :) 

Żeby nie być gorszym od innych to również się pochwalę, że w zeszłą sobotę zmieniłem opony na zimowe :)

Ja wymieniam opony jutro w obu autach :)

U mnie zimóweczki wpadły w sobotę, zamontwałem oryginalne felgi na dystansach 20mm który mam do kół letnich wygląda trochę lepiej niż seria.

20181110_120203_HDR.jpg

Założony nowy komplet kół zimowych: stalówki 15 + czujniki + Michelin Alpin 6 + kołpaki

Edytowano przez kede86

Człowiek cieszy się z auta dwa razy. Jak kupi i jak sprzeda :-)))

8 godzin temu, kr35is napisał:

Sprzedałem

Czyli gdzieś będzie mu lepiej jak u Ciebie? W końcu zrobiłeś to dziś dla swojego autka... w sumie już nie Twojego :)

5 godzin temu, Pitrek napisał:

Człowiek cieszy się z auta dwa razy

Ja sie z tym nie zgadzam :) Jakoś zawsze po sprzedaży miałem (do dziś mam) lekki sentyment. Żona również. Do dziś się czasami zastanawiam czy auta, które mi sprawiały radość, były częścią mojego życia, towarzyszyły w różnych momentach i wiążą się z nimi różne wspomnienia, jeżdżą i nie sprawiają problemów obecnym właścicielom tak jak mi nie sprawiały. Zawsze z autem się żegnałem, życzyłem nowemu właścicielowi by służyło tak dobrze jak mi i to samo mowiłem do samochodu. Później trochę tęskno było, a później radość z zakupu następnego samochodu. I tak w kółko ale do dziś poprzednie auta dobrze wspominam :) Najlepiej właśnie Meganki (MI coupe i MII kombi).

Oddałem auto do detailingu, znajomy zrobił kawał dobrej roboty, jeśli ktoś jest z okolic Krakowa/Myślenic to polecam !

Więcej zdjęć na facebooku pod nazwą: Auto Perfekt Detailing

46505934_193708118177975_6003106580239745024_n.thumb.jpg.4f5137cc69b55e9c733baeb8ffc9a9a5.jpg46515924_193708141511306_1008819828498104320_n.thumb.jpg.e83cbcaaf736518b91fc92528cac461b.jpg46522808_193708344844619_3463687233536524288_n.thumb.jpg.c0f49f20f030af731333c25ee097355f.jpg

@Chudy646 rozumiem, że to głównie polerka była. Jaka jest aktualna grubość lakieru? Pytam, gdyż u mnie (mam taki sam kolor) po miejscowym polerowaniu drzwi (usuwanie obcierki parkingowej) zostało ca. 70 mikronów i lepiej już w tym miejscu nie polerować. Też mam takie "koła" na aucie i wnioskuję, że do ich usunięcia trzeba jednak trochę zedrzeć warstwy wierzchniej. Dzięki za info.