Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Instrukcje obsługi


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

A zamiast pytac to lepiej zadzwoń do ASO i dowiesz sie czy instrukcję dostaniesz i ewentualnie porównasz ceny tam i na allegro. Różnice w instrukcjach są pewnie takie same jak w autach megane II phI i PhII, jeśli auta się nie różnią zbytnio to i instrukcja każda ci przypasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zadzwoniłem na infolinię Renault - instrukcja kosztuje 122 zł... Gdyby ktoś szukał :)

Przy okazji dowiedziałem się, że mam się udać do serwisu na akcję przywoływawczą (???) w celu kontroli i domniemanego usunięcia jakiejś usterki występującej w tym modelu...

Czy ktoś wie o który z układów może chodzić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pytajcie mnie na razie "czy działa?", na razie "zdobywam" te pliki co trochę potrwa

Ja już kończę, ale wydaje mi się, że wszystkie dokumenty są wyłącznie po hiszpańsku :-?

Zobaczę jak zainstaluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kicha :-(

Jak dociągnę 2008 zabieram się za 2007 zobaczę co tam jest :-?

 

PS

No i rzeczywiście wersja 2008 jest lokalizacją hiszpańską, działają jedynie "rysunki", brak jest dokumentów i not technicznych.

 

Jednym słowem kicha.

Szkoda ściągać :-?

 

PS

Dokumenty techniczne oczywiście są tyle, że po hiszpańsku i taki język należy wybrać przy instalacji programu.

Wybranie instalacji w języku polski skutkuje tym, że program jest spolonizowany, można przeglądać rysunki, natomiast opcja wyboru not i dokumentów technicznych skutkuje żądaniem o płytkę CD (nie zależnie od wybranej opcji pełnej czy samego programu), w języku hiszpańskim opcja ta działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dialogys 2007 działa dobrze, niestety dokumentacja tylko RU. Pozostaje tylko 3.3.1 z pdf'ami PL i tu do was Forumowicze pytanie, czy mam zamieścić Dialogys'a 3.3.1 i/lub 3.4.0 na jakiejś plikodajni? Jeśli tak to gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście boscy - szczególne podziękowania dla pracy DrNo.

Dla mnie - mechanika amatora - serwisówki to prawdziwy skarb.

Tylko czemu one są niekompletne?

Np. dla scenic II (które mnie interesują)

MR370 mam tylko 0-3, 6 i 8. Brauje 4,5,7.

MR371 brakuje 1,2,3,8

MR372 brakuje 4,5 i 7.

Gdze można dorwać te brakujące "rozdziały"?

 

O.

 

PS. Przy okazji jak czytałem o wymianie filtru powietrza dla mojego silnika to już mi sie odechciało, szczególnie po wskazówce, że mam coś wyciąć w podszybiu, aby sie tam dostać. Jak tak faktycznie jest - paranoja i "pozdrawiam" konstruktorów z reno :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak... numery w MR'ach nie są po kolei, to jest jakieś tak kodowe oznaczenie "by Renault", możliwe, że gdzieś istnieją "brakujące numery" ale to co jest na mojej stronce to jest całość wyciągnięta z dialogys'a. Do innych autek jest tak samo.

 

DLA ZAINTERESOWANYCH:

Właśnie wgrywam na serwery mowe pliki WKŁ'a dla MI phII (czyli to co ciągle było niekompletne). THX tu Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!