Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Tu popieram, też mnie wkurza (i nie tylko mnie) techniczna niemożliwość wygaszania zamkniętych tematów jak jest na większości for zbudowanych na phpBB, niestety to bezpowrotnie minęło z przejściem na IP.B

W tym wkurzającym skrypcie, na który psioczę od początku, nie sposób powiadomić piszącego niezgodnie z regulaminem, pomimo dobrego nazewnictwa i miejsca, (tam przecież, w tym wkurzającym tekście napisano, by najpierw szukać, a jeśli nie ma to dopiero temat zakładać, lub jak jest, to w nim post napisać, pomimo że objawy inne lub podobne) tak by uwagę przeczytał i by jednocześnie temat zamknięty samoistnie zniknął.

Poza tym, wkurzają mnie osoby nie rozumiejące tych niuansów, a mające pretensje zamiast problem spokojnie w topiku "działanie forum" napisać gdzie w dyskusji można to normalnie wyjaśnić czy też jakieś konstruktywne działania uzgodnić i wprowadzić.

Tu niestety temat tylko do indywidualnych wpisów o wkurzaniu na różne pierdoły. Bez prawa odpowiedzi i dyskusji, co też jest wku......

Chyba mi ulżyło......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzyło to jak mi przeszło koło nosa 700zł.Kupiłem kupon 13.12.12r,gdbybym kupił ten los dzień wcześniej to bym miał 700zł za 2,50zł hehe.Może następnym razem trafię 6 w Lotka;)

Może nie są to miliony,ale 700zł piechotą nie chodzi;)

 

Przesyłam mój kupon na losowanie z 13 grudnia

post-50648-0-76319600-1355486885_thumb.jpg

 

I wyniki losowania Multi Mutlti ze strony lotka z 12 grudnia

post-50648-0-16491900-1355487067_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gojgien, grunt że ci ulżyło... A z tym totolotkiem to też przegięcie ale największe przegięcie i rzecz wkurzająca to, to że nie można komentować postów innych użytkowników w tym temacie. Ludzie u was (bo wciąż nie mogę jakoś ogarnąć tego by napisać "u nas", co oznacza, że fakt posiadania Meganki w żaden sposób nie przybliża mnie do innych użytkowników tego samochodu) nawet nie można porozmawiać, macie milczące forum, trzeba chyba być użytkownikiem auta ze trzy lata i tak samo bywalcem forum by kogoś poznać. Ogrom problemów technicznych i walki z nimi przysłonił zupełnie coś takiego jak koleżeństwo i dyskusja. Ech, mam nadzieję, że jutro będzie dzień bez wkurzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego są inne tematy na forum w off topie, czy shoutbox, czyżbyś szukał nowych przyjaciół tylko wśród wkurzonych, znerwicowanych i sfrustrowanych że chcesz w tym temacie dysputy prowadzić??

To miejsce jest do wylewania żali wszelkiego rodzaju, niekoniecznie jest potrzebne ich komentowanie.

Wobec tego napominam raz jeszcze, ten temat nie jest przeznaczony na dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mnie wkurza "zawodowo" zmiany w odatkach PIT, CIT i VAT w kontekście ujmowania w kosztach faktur zapłaconych - czyli od nowego roku będzie trzeba monitorowac kiedy i czy jaka faktura została zapłacona. Nam jako biuru rachunkowego dojdzie mnóstwo roboty - i chyba bez podwyżek się nie obejdzie.

Najgorsze jak sobie jeszcze czytam te obłudne uzasadnienie zmian - że niby to ma zmniejszyć tzw. zatory płatnicze, ma zmuszac do płacenia za faktury - by wystawcy nie płacili podatku od samego faktu wystawienia faktuy - a od otrzymanej zapłaty. Hahahaha jakby o to szło to zmienili by coś własnie od strony wystawiania faktur iiiiiii kosztów - a nie tylko kosztów. Chodzi tylko o to by sztucznie zwiększyć wpływy do wfiskusa - bo co? Nagle ten co nie płacił bo zwyczajnie nie miał z czego - nagle 1 stycznia pojawią mu się znikąd pieniądze na regularne płatności? NIE! Nadal nie będzie płacił, a jeszcze będzie miał fiskusa na kakrku - bo nie mając kosztów - będzie miał w ch** podatku do zapłaty. Czyli wystawca nadal nie będzie miał swojej kasy, a odbiorca z czasem firmy jak go fiskus przyciśnie domagając się swojego. Grrrrrrrr.... Nikomu nie olepszyli - a nam księgowym dołożyli od groma nowej roboty!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakup wycieraczek do sceniola. To jakaś nieporozumienie, żeby nie było wycieraczek pasujących do niego (oczywiście w mojej okolicy). Jeden "dobry człowiek" jak poszukał po katalogach to wyskoczyły mu wycieraczki Boscha za 180 zł komplet (jakieś nieporozumienie). Co więcej wycieraczki potrzebuje na już, a tu taki zonk. :!: Przeszukałem forum i okazało się, że genialni inżynierowie wymyślili takie cudowne mocowanie, a potem z niego zrezygnowali. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zabrałem się za wymianę alternatora na właściwy. Po zamontowaniu, odpalam auto a tam ładowanie 18 V! Altek używany z allegro. Postanowiłem zregenerować swój padnięty. Zakupiłem szczotki, komutator i łożyska. Wolę sam naprawić stary altek, niż kupować następnego złoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isofix w Meganie i te pier....papier zapiecia pasów. Zakupiłem dwa foteliki 15-36 dla dziewczyn. Jane Montecarlo R1 ma byc na lata i bezpiecznie kosztowały worek pieniędzy jak na moje warunki. Najpierw namęczyłem się aby włożyć foteliki, udało się. Próbuję zapiać pasy a tu okazuje się iż zapięcie po stonie kierowcy jest prawie pod fotelikiem , z drugiej strony to samo. Wpiać tam pas się da ale kurza twarz nie oto chodzi bym przypinał dzieci przez pół godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!