Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa sygnalizacja świetlna no mojej codziennej trasie. Niby fajnie bo to przejście dla pieszych koło szkoły, bezpieczeństwo itd. tyle, że te światła powinny się przełączać dopiero po naciśnięciu przycisku przez pieszego, a one się przełączają non-stop. Przez to na średnio uczęszczanej trasie robią się mini korki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzyło, że były święta i widać jak przybyło tych, którzy sobie pod choinkę sprawili (lub zażyczyli) allegrowe ksenony - HIDy - mając głęboko gdzieś innych użytkowników. Do wakacji im może przejdzie i znów do następnych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używanie kierunkowskazów. Jechałem sobie w kolumnie samochodów DK52 i widzę ze gość chce się do ruchu włączyć( BTW bordową Megi II), stał pod kątem prostym do drogi z mojej prawej strony, widząc, że nie miga mu lewy kierunek założyłem, że jedzie w prawo więc go puszczam, a on nie jedzie bo przeciwny pas zajęty. Pojechałem więc dalej i w lusterku widzę, że prawego kierunku też nie miał włączonego i wyjechał w lewo, pomijając już jegomościów nie używających kierunków na rondach i skrzyżowaniach, bo po co. I tutaj mój apel używajmy kierunkowskazów, znacznie ułatwi to życie innym a nawet nam samym. Niedawno dojeżdżając do domu widzę jadącego pomału gościa, który wyraźnie czegoś szukał, w pewnym momencie się zatrzymał, więc ja lewy kierunek i ogień, a on w tym momencie skręca w lewo w posesję bez kierunkowskazu, ja po heblach i po klaksonie a on z wyrzutem patrzy na mnie, bo przecież on jedzie nowiutkim Renault Koleosem, jemu wszystko wolno i nie będzie na niego jakaś stara Laguna trąbiła. Jakbym miał więcej czasu (jechałem do domu tyko na chwilkę) to bym wysiadł i gościowi wytłumaczył swoje racje. Apeluję jeszcze raz używajmy kierunkowskazów

Edytowane przez MB17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma szczescie,ze jednak nie wsiadlam teraz do Meg taka nabuzowana,bo chyba mialby mnie na sumieniu.

To chyba najgłupszy pomysł jaki mogłabyś zrealizować.... i nie chodzi mi o meganę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz..jak jestem wkurzona to dzialam zazwyczaj na oslep.Taka dziwna natura Koziorozcow

U mnie to działa wręcz odwrotnie, staję się perfidnie wręcz upierdliwie drobiazgowy i drążę temat, a też koziorożec. Więc to nie reguła.

no ale dość komentowania, to nie miejsce na takie wyznania, temat przeznaczony dla rozładowania stresu i miejsce na upust emocji ;) :D

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!