Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiejsze posiedzenie komisji... myślą, że jestem marionetką a oni mogą pociągać za sznurki - pomylili się. Śmiać mi się chce jak słyszę tekst "jak pan będzie coś wnioskować to my też będziemy przeciw" ja im odpowiadam "wnioskujcie rozsądnie to i głosowanie rozsądne będzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotyzm z ITD, mandatami, czytaniem na różnych forach jak to państwo staje się coraz bardziej totalitarne(w nowoczesnym rozumieniu tego słowa)Jak mało jest wolności a jak wiele ograniczeń, dyrektyw i wszelkiego rodzaju głupot.

Tak jak kiedyś byłem umiarkowanym sympatykiem UE(wtedy młody uczeń LO) tak teraz staje sie jej absolutnym przeciwnikiem a jedyne marzenie polityczne to koniec UE na obecnych zasadach i powrót do jej szczytnych, pierwszych założeń. Kilkanaście lat temu wiedziałem, że UE jest chora ale przeważało "a jakoś to będzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzian w Golfie III postanowił zaparkować na moim zderzaku. :) Zdarzenie miało miejsce na osiedlu (sąsiad z bloku obok). Chłopak nie wziął pod uwagę, że na drodze była istna szklanka, według jego relacji "chciał skręcić, ale pojechał prosto". Tak czy siak, zderzak pęknięty (wygląda na to, że tylko to). Jutro rano wizyta w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle to samo czyli fatalny stan dróg.

Wczoraj i przedwczoraj jechałem po czymś takim co w normalnym oglądzie zasługuje na zamknięcie drogi.

Nie to jednak było najgorsze. Droga to jedno, ale zalepianie dziur to koszmar. Jak można wyryć jeszcze większe dziury i zostawić taki slalom na weekend?! Na tej trasie kilkanaście aut straciło koła a co najmniej naruszyło zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczna walka z Meganką, od naprawy do naprawy. Zaraz całe auto wymienie a ciągle coś nowego się pojawia. Ostatni tydzień robót przy Megi a potem w trasę, zobaczymy czy Renault jest w stanie za jednym razem przejechać 600 km. Linę holowniczą mam w razie jakby i termos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna urocza blondynka w swoim VW Bora, która omijając dziury i jednocześnie rozmawiając przez telefon znalazła się na moim pasie i przetestowała mój refleks, bo akurat wypadałem zza zakrętu z prędkością około 70km/h, na szczęście test refleksu zaliczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie mi wczoraj podniosła pewna blond lejdi w swoim Citroenie. Wiele rzeczy jestem w stanie zrozumieć, ale jeżeli chcę rozmawiać przez telefon to nie robię tego w czasie jazdy. Nie wjeżdżam również na przejście dla pieszych gdy są na nim ludzie. Jakby nie refleks to wesoło by nie było.Takich ludzi nic tylko TĘPIĆ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj siedziałem sobie na parkingu pod supermarketem i na przeciwko mnie stały dwa auta, między nimi było bardzo ciasno, jednak dziadkowi w starym zdezelowanym espace to nie przeszkadzało. Wepchał się na siłę, ale trzeba przecież jakoś wysiąść. To najpierw żona jeb, dzieci z tyłu jeb, nie udało się, drze się, do męża że nie da rady, ale cały czas napie*dala tymi drzwiami bo może się jakoś przeciśnie, ale niestety. No to poprawka, mąż wyprostował swoje espace i próba druga. Żona jeb, dzieci z tyłu jeb, z tym że teraz się udało. Dlatego Ja zawsze staje na dwóch miejscach bo potem nikt mi się nie wpycha i nie obchodzi mnie co ktoś o tym myśli. Gdyby te drzwi oparły się na moim aucie, nie miałbym ochoty dyskutować, i nie patrzyłbym, że to dziadek.

 

Dodano: 08 lut 2013 - 19:31

Oczywiście według chłopa nic się nie stało, żadnych śladów nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!