Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Utrata pracy,

to współczuje, ja też się ostatnio tego obawiam.

Dziś wkurzył mnie mój nowy dyrektor. Nawet nie spytał co robię a już miał pretensje. :lol:

Edytowane przez sebcio76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału dostaję z serwisem, producentem i sprzedawcą nawigacji. 21 stycznia oddałem swoją nawi NTT do sprzedawcy w celu odesłania do naprawy, ewentualnie podmiany wadliwego softu w serwisie i pomimo 14 dniowego terminu, do dnia dzisiejszego jeszcze nic nie nadeszło. Nawet nikt nie raczył zadzwonić i poinformować, że może się przeciągnąć... Wydzwanianie i dopominanie się o swoje kończy się odsyłaniem do kogoś innego. Nawet wyłuskanie przydzielonego numeru RMA na niewiele się zdaje, raz słyszę że przyznano zwrot kasy, by po chwili ten sam facet z serewisu wycofał się z tego i odsyła znowu do sprzedawcy, którym jest CAREFOUR.

Nie po to więcej płaciłem przy kupnie u lokalnego sprzedawcy, by teraz mieć problemy z gwarancją i serwisem jak przy kupnie tańszego w Allegro.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wkurzyło i rozbawiło a mianowicie SMS o treści:

" Przekaz 100% pewny i potwierdzony przez 3 jasnowidzów. Pieniądze leżą ukryte w kopercie w Twoim domu!. Duża kwota, aż 4 zera!!! Slij Wizje (czy coś na jakiś numer za 3 zeta,) powiem gdzie...... "

hahahahahah Rozbawił i wkurzył bo aż szkoda odpuścić sobie te 4 zera :lol:

 

Dodano: 04 mar 2013 - 18:57

Wczoraj sprawdzam poczte na jednym z portali a tu niespodzianka. Jedno z moich kont dosłownie przestało istnieć. Założyłem jeszcze raz, ale to co było to uciekło. Fakt, że nie miałem tam cudów ale jednak. Kiedyś też tak miałem i dopiero interwencja u administratora przywróciła zawartość.

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający na allegro który wystawił mi bezpodstawnie negatywa pisząc ze nie dostał pieniędzy gdzie wcześniej zgodził się na zapłacenie za przedmiot po mojej wypłacie (8 marca) twierdząc ze nie ma ze mną kontaktu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wkurzyła mnie moja Megi.

Nie dośc że 1 usterka nie usunięta a na ustalenie co jest na 90% wydałem troszkę kasy a naprawa musi poczekać na wolny termin i fundusze to dziś znów kolejna usterka brak ABS ESP I kontrolka serv . Mam dość. :notacrook:

Śnieżyca za oknem, ślizgawica i tańczy jak baletnica na lodowisku.

Mam ochotę sprzedać ją w cenie złomu!!!! zaczyna się robić skarbonka :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na stacji benzynowej Orlenu - podchodzi pracownik tejże stacji, otwiera klapkę i leje paliwo, ja mówię do pełna. Przy kwocie ok. 160zł (29,5L) mówię stop, bo wiem, że bak już jest prawie full. Przy płaceniu, pracownik wyższej rangi próbuje mi coś tam wcisnąć, i mówi, gdybym dobił do 30L to bym mógł wziąć udział w czymś tam (losowanie/konkurs/promocja). Ja robię takie oczy i dziwię się, że ich pracownik leje paliwo, widzi licznik, i nie zaproponuje mi dolania 0,5L paliwa do tych 30L, no wkurzyli mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komenda Wojewódzka Policji która nie chce zapłacić za wykonane przez naszą firmę prace/zamontowaną część. FVAT z dnia 9/11/2012 z terminem 30 dniowym. I co do nich dzwonie to że coś się tam komuś nie spodobało, coś przestało pracować, coś,... no chwila. Przecież jak coś nabywam, czy to sklep czy serwis to płacę na miejscu i później mam prawo dochodzić swoich praw. A ci postanowili sobie że nie będą płacić do póki się nie upewnią - choć nie wiem w czym. Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałagan w opisie poduszek scenika. Coś troche lata i chyba konieczna wymiana, ale w necie burdel na całego. Jak jest jedno to nie ma drugiego, a nie będę zamawiał w kilku sklepach bo trzeba opłacić kuriera.

A ci postanowili sobie że nie będą płacić do póki się nie upewnią - choć nie wiem w czym. Paranoja.

Znajomy ciotki zamówił urządzenia do swojej firmy za ponad 200 tys. Zaliczka wpłacona(kilkadziesiąt tysięcy), minęło kilka miesięcy a maszyn jak nie było tak nie ma. tym samym coś co miało dawać zarobek jest kłopotem. Towar miał przyjechać z zagranicy. Firma która to ściąga mówi, że jak coś to "może pan iść do sądu bo my to mamy w du...ie" Dyrektorek zaśmiał się, że wolny kraj, demokracja.....

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komenda Wojewódzka Policji która nie chce zapłacić za wykonane przez naszą firmę prace/zamontowaną część. FVAT z dnia 9/11/2012 z terminem 30 dniowym. I co do nich dzwonie to że coś się tam komuś nie spodobało, coś przestało pracować, coś,... no chwila. Przecież jak coś nabywam, czy to sklep czy serwis to płacę na miejscu i później mam prawo dochodzić swoich praw. A ci postanowili sobie że nie będą płacić do póki się nie upewnią - choć nie wiem w czym. Paranoja.

Wezwanie przedsądowne - potem www.e-sad.gov.pl - potem komornik i tyle. Po co się prosić o swoje pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!