Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spalanie MEGANE COUPE III 2.0 TCE 180


Rekomendowane odpowiedzi

Red. kme xtreme

Zawór odcinajacy valtek bfc

Zbiornik 55l

Wielozawor tomasetto extra

Gazoszczelna obudowa bormech

Wlew paliwa tomasetto

Czujnik ciśnienia ac stag ps-04

Elektroniczna jednostka sterująca stag qbox basic

Urządzenie wytrysku gazu barracuda 130

Filtr gazu alex ultra 360

Przewody parker

Koszt ogólnie 3500; zaplacilem Koło 3 po rabacie

Ogolnie 100km za mną, bardzo przyjemne uczucie przyjazdu na stację... 108zł full.. Nie czuje jakieś zmiany,

W wlewie paliwa gniazdo jest, a przełącznik w podłokietniku,

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak Tobie wyjdzie spalanie na LPG - zdaj relację po paru tankowaniach :mrgreen:

Ja chyba zdecyduję się na wymianę butli z 59 na 69l kosztem delikatnie podniesionej podłogi w bagażniku, żeby chociaż zrobić ok 500km bez tankowania, bo teraz średnio wychodzi 350-400 km na 45 litrach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Na razie za mną 100 km, jedna kreska spadła, zobaczymy jak to wyjdzie w mieszanej jeździe po Krakowie. Jak nie zrobię więcej niż 350 to też wymienię tą butle na 69, dzieci nie mam a więc bagażnika nie potrzebuję :mrgreen:

 

Mam nadzieję ,że zmieszczę się w 12-14L/100

Pozdro!!

 

Dodano: 16 sty 2017 - 12:20

Tak jak myślałem na 49L około 300 km w KRK - jestem porywczy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było nie gazować, wtedy podjeżdżając do dystrybutora PB "porywczość" by przechodziła :mrgreen:

Tam gdzie zakładałeś LPG ustawiali Ci instalację z sondą AFR ?

Edytowane przez Nft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej.

Czuć przełączenie, ale minimalnie.

Wiesz co, olej właśnie wymieniłem bo nie był wymieniany 15k, więc nie mam pojęcia, tak jak z płynem chłodniczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Kurdę.. a myślałem, że to ja jestem tylko tak szalony by gazować takie autko :rolleyes:

W sumie od dwóch miesięcy posiadam LPG w moim 2.0 TCE 180.

Benzyny w zimę palił mi przy szczecińskich korkach max 10,5l średniego. Co do gazu to pali odpowiednio więcej, ale w normie.

Jeśli chodzi o instalację no to mam lekkie problemy, z początku gasł mi przy przełączaniu jeśli stałem w miejscu ale serwis to wyeliminował, co do jazdy to czasem instalacja mi tak jakby "przerywa", mam na myśli to, że czasem przy dodawaniu gazu (nawet nie dużo) silnik na chwile przerywa swoją pracę i lekko szarpnie (coś podobnego do tego jak jest lekki przeskok jak się przełącza sam z benzyny na gaz po rozgrzaniu). Strasznie jest to upierdliwe bo potrafi szarpnąć jak się jedzie tak ze 140 i wtedy to zawał serca niestety, ale po majówce lecę na serwis bo już się wstępnie umówiłem.

 

Jeśli chodzi o auto .. moje pierwsze i jest super, co prawda brakuje mi tutaj jakiegoś dobrego automatu bo bardzo odpowiadają mi szybkie automaty jak np. DSG u znajomego w Audi S3.

Edytowane przez skillowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!