Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

jaki maksymalny przebieg?


Gość wojtekgzk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtekgzk

Witam! Mam megankę scenic 2.0 97r z przebiegiem 270 tyś jak na razie jest :mrgreen: ale zastanawiam się ile te silniczki są w stanie przejechać przy normalnej eksploatacji, bez szaleństw :lol:

Ile mają na zegarach rekordziści z forum?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witojcie!

Zastanawia mnie, ile silniki Renówek są w stanie nabić km, i benzyniaki, i wysokoprężne?

Wiadomo, że klekoty, szczególnie te od Helmutów są super trwałe. W sprzedanej niedawno Octavii miałem na budzie 330kkm i stan silnika bez zastrzeżeń, a i spotykano takie, które miały po "melonie".

Jak to jest z naszymi francami? Ile są w stanie nabić, bez większych napraw, przyjmując że dbamy o nasze motory? Podzielcie się opiniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie wlaśnie przekroczyło 156 tys km... Podobno te silniki 2,0 8v wytrzymuja jesli sie ich nie katuje ok 400 tys km wiec troche jeszcze pojezdzi..

Natomiat moj poprzedni Renault (Clio 1,2) mial ponad 240 tys km (z czego nie wiem czy nie wiecej gdyz poprzendik chyba przekrecil licznik) i dalej smigal chociaz zaczal juz brac olej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ma 80000

Widziałem megankę 340000,ale to był już złom

z tego co mi sie wydaje to chyba meganka Pisz'a ma 260000 i wygląda całkiem zdrowo...

 

Mackos;a ile ci bierze oleju na 10000 km? moja niecały litr, ale to w 99% miasto i to "katowane", wiec chyba moge tym ją usprawiedliwic...

 

kiedyś prowadziłem acure z przebiegiem 4500000 mil!!!

i forda z przebiegiem 300000mil!!!! zanim wpadł w moje ręce było wszystko spoko, jak go odstawiłem na parking to mu olej pociekł i poszedł biały dym spod maski :-D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odstawiłem na parking to mu olej pociekł i poszedł biały dym spod maski :-D :)

 

No masz powód do dumy i radości :-(

 

Panowie skończcie proszę z tym wodolejstwem :!:

 

Ja też widziałem słonia w paski w zoo bo był za kratami.

Koledze chyba bardziej chodziło o to ile macie na swoich licznikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trzaskam około 40 tysiaków rocznie. Moja Megane z 2001 r. ma 37kkm przebiegu ( :shock: , też generalnie w takie cuda nie wierzę, ale, no kuźwa tyle właśnie ma przejechane) Liczę, że spokojnie dobiję do 200kkm i liczę, że się nie przeliczę. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!