Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czego używacie do pielęgnowania swoich Renault.?


19Urban94

Rekomendowane odpowiedzi

A chroni jakoś przed kwaśnym deszczem.? ;P

Bo jak ja napastuje dokłądnie całe auto to jak po dwóch dniach jak jest kurz, błoto w okolicach kół to wystarczy ze przejade mokrą szmatką i jest ok.. Zabezpiecza też lakier, przed porysowaniem.. Niewspomne, że jest niezastąpiony jako płyn który dokładnie nabłyszcza szyby i usuwa smugi - tylko to trzeba robić nową szmatką..:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czernidło użyłem 1 raz i przeklinałem sprawe bo to zabawa straszna zeby nie wyjechać na karoserie. Teraz używam sprayu do odświeżania plastików i naprawdę się sprawdza. Ładnie błyszczą i faktycznie wydobywa czerń choć nie czerni ich. Psikasz na plastik i rozprowadzasz gąbeczką.

 

Ja mam pytanie czy ktoś z Was używa do samochodu srodku Amway Silicone Glaze ? Słyszałem od znajomego że jego qmpel używa i jest okrótnie zadowolony - nie trzeba polerować tylko przecierasz szmatką i po sprawie. Czynność tą powtarza raz na 2 miechy - generalnie zależy od deszczy jakie padają i jak szybko zmywają tą powierzchnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do woskowania używam Ice Sythecitc ( czy jakoś tak) Kupiłem w Norauto i nie było to tanie- chyba 45 zeta. Ale efekt na czarnym lakierze jest super- Ma fajny połysk i przede wszystkim zostaje na samochodzie przez wiele myć ( widzę po kroplach wody) Można mazać plastiki i też jest duża różnica. Bardzo łatwo się nakłada i szybko poleruje. Jedna wada jest taka, że odpada kolejne mycie przy pomocy samego karchera i tym podobnych- bez gąbki robi się mleko na lakierze. Polecam- środek bardzo wydajny, ale na jasnych lakierach efekt jest dużo mniej widoczny. Ale to raczej cecha jasnych kolorów

Coś takiego

http://allegro.pl/item777583841_turtle_wax...lka_gratis.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pastując całe auto pastą autopolitura i obserwując auto jak pada deszcz widze, że na dachu i masce są takie krople duże - fajnie to wygląda gdy u mnie na karoserii są duże krople a u innych plamy.. ;)

 

EDIT:

Ale na sezon 2010 będę musiał kupić coś innego.. Chyba bez sensu pastować auto co tydzień .. Potrzebuje cos w stylu 1 pastowanie - 5 myć.. Polecicie coś.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na sezon 2010 będę musiał kupić coś innego.. Chyba bez sensu pastować auto co tydzień .. Potrzebuje cos w stylu 1 pastowanie - 5 myć.. Polecicie coś.?

 

To może wypróbuj to, o czym wcześniej pisałem. Spokojnie powinno wystarczyć na pięć myć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!