Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Montaż zestawu głośnomówiącego Parrot CK3100 w Megane III


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za informacje. Wersja z oryginalnym zestawem głośnomówiącym potwierdzona - nota bene też parrot. Zamówiony i przewidziany do montażu w MIII. Jak ojciec odbierze to sprawdzę jak z jakością rozmów w porównaniu do modelu CK3100, który mam u siebie. Bo przy CK3100 dzwoniący często nawet nie więdzą, że jedziesz samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazałem mikrofon zamontować jak u mnie czyli w lewym słupku. Przy montażu zestawu potrzebna jest jeszcze jakaś kostka.

 

[ Dodano: 2009-11-04, 14:30 ]

thomaskce, Moby, czy wasze zestawy są dokładnie jak te akcesorium wklejone przez thomaskce? Zamówiłem to i jest problem bo nie działają guziczki przy kierownicy a na wyśietlaczu też się nic nie pojawia. W jakich serwisach montowali wam te zestawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna
- chyba nie bo:

 

ZESTAW TELEFONU ''HANDS FREE'' BLUETOOTH NR4/5

Kompatybilność: z oryginalnymi radiami CD update list z oddzielnym wyświetlaczem.

Niekompatybilny z radiem ze zmieniarką 6CD w panelu centralnym Cabasse(z wyjątkiem Laguny 3) i systemami nawigacji Carminat.

Pojazdy kompatybilne: Twingo2, Clio 3 faza 1, Modus faza 1, Megane 2 faza 2, Scenic 2 faza 2, Kangoo 2, Trafic 2, Master 2

Akcesoria Renault 2008.

ZESTAW GLOSNOMOWIACY - 7711424854

Cena: : 889,96 zł Brutto

 

Nie widzę tu nigdzie Megane III. Masz to u siebie w samochodzie czy znalazłeś na stronie i wkleiłeś? Szkoda, że dopiero teraz to zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem na stronie renault w akcesoriach do megane III.

Musisz sie w serwisie dowiedziec o co kaman i mozesz zamowic bo jesli przeciez nie podejdzie do MIII to nie zaplacisz ani grosza.

Ja mialem bluetootha seryjnie, domawialem jedynie Connection Boxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie potwierdzone. Nie pasuje. Czekam jeszcze na info z Renault Polska czemu wprowadzają klientów w błąd umieszczając ten zestaw na liście akcesoriów do MIII.

 

[ Dodano: 2009-11-21, 12:48 ]

Odpowiedź udzielona - lakoniczna i oczywista. Ten zestaw nie pasuje ;)

 

W załączeniu furka w której miał być ten zestaw.

post-2933-1257461429_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Obecnie znów na stronie www.renault.pl w akcesoriach do Megane III pojawia się zintegrowany zestaw głośnomówiący Referencja : 7711427904. Dzwoniłem w tej sprawie do central i Pani poinformowała mnie że to pomyłka :|

Nie pozostaje mi chyba nic innego jak zamówić zewnętrzny zestaw. Czy mógłby ktoś umieścić zdjęcie deski z zamontowanym bluetoothem w nowym Megane III?

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszałek opałek: tak z innej beczki - ile kosztują te takie 3-kąty pod światłami w zderzaku <ok> i czemu tak drogo ??

Jeśli chodzi o zestaw - mam palmfona z głośnikiem i w ten sposób rozmawiam, dobrym rozwiązaniem też jest słuchawka bluetooth i brak problemu z montowaniem tego gdziekolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Witam wszystkich!

 

Przyszedł czas na montaż zestawu głośnomówiącego, który został kupiony na jednym z popularnych portali, oczywiście miał być tylko plug&play, jednak po wczorajszym rozebraniu plastików i wyciągnięciu radia moim oczom ukazały się takie owe kostki, które nijak nie pasują do siebie :)

Mam pytanie do osób, które mają doświadczenie/wiedzę na temat podłączenia takiego zestawu co jest mi potrzebne, abym go podłączył u siebie, bo znalazłem taki adapter np. http://allegro.pl/przejsciowka-parrot-renault-megane-laguna-full-i5138441642.html który może będzie rozwiązaniem mojego problemu, jednak wolałbym się poradzić osób, które może mają już ten montaż za sobą, czy taki adapter wystarczy czy coś więcej mi będzie potrzebne, bo jest jeszcze opcja podjechania do elektryka i niech on się z tym "bawi" chociaż wolałbym sam to zamontować po swojemu z należytą starannością ;) i nic nie połamać przy okazji.

 

Zestaw do montażu - Parrot 3400 (chyba nieznacznie się różni od 3200) zamieszczam zdjęcia kostki przy radiu (Megane III 2008r.) oraz fotki zestawu Parrot wraz z kostkami, gdyby były potrzebne jakieś dokładniejsze to proszę o informację.

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

 

<Jeśli ten post powinien trafić do nowego tematu to proszę moderatora o przeniesienie lub informację to sam założę, bo nie znalazłem takiego tematu nigdzie więcej.>

post-55469-0-49013200-1490609544_thumb.jpg

post-55469-0-25293500-1490609558_thumb.jpg

post-55469-0-63275000-1490609585_thumb.jpg

post-55469-0-12552800-1490609616_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie chciałeś użyć fabrycznej instalacji? Widzę, że masz kostki do mikrofonu przy radiu, więc pewnie też masz część instalacji. wystarczyło być może kupić mikrofon za 50zł i podłączyć. No chyba, że radio masz czarne bez BT, to wtedy zmien sobie na to poliftowe z USB na przedzie. Cinias sprzedaje przejściówki plug&play, bedziesz miał mp3 i mikrofon..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!