Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się nie martwił w przypadku OC - bo przecież to jest ubezpieczenie wypłacane komuś w przypadku kiedy kogoś z naszej winy skasujemy. Gorzej jeśli ktoś nas skasuje - miałem taki przypadek około 10 lat temu gość był ubezpieczony w Gryfie - a ten sie rozpadł dostałem tylko połowę przysługującego mi odszkodowania :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest uwarunkowane od wielu opcji. Gdzie jest pojazd zarejestrowany, pojemność, wiek właściciela i wiele innych ciekawych spraw. Jestem agentem ubezpieczeniowym i działam w 9 firmach. Jeśli macie jakieś pytania to proszę pisać. :mrgreen: postaram się odpowiedzieć i pomóc. POZDRO

 

[ Dodano: 2007-05-25, 00:45 ]

Padło pytanie dlaczego auta mają zwyżkę za markę.... już mówię. Każda firma ubezpieczeniowa prowadzi własną statystykę kradzieży aut. Na podstawie tego są ustalane zwyżki za poszczególne modele. U wszystkich jest to naliczne inaczej. I to w skrócie na tyle. pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od ubezpieczyciela i miasta. mi babka mówiła że w Allianzie najtaniej. Dla silnika 1,9 płacę ok 510 zł. Dodatkowo mam od kradzieży ale w PZU.

 

To też jest skandalem bo może ktoś mieć 1,7 170 km benzyniaka a ja mam 1,9 i płacę jak za 200 konne MII R26...

 

Pierwszy rok wziąłem na mnie i na matkę. Po roku byłem przepisać bo się pomylili w cyferkach i już miałem zniżkę dla siebie 60%. Jakiś błąd. Ale jak tak wyszło to cacy. :)

 

Tylko mnie tu nie podkablować... :-D

Nie ciesz się tak. W przypadku wypłaty odszkodowania możesz mieć problemy.

 

Dokladnie - o tyle o ile sie pomylili przyznajac ci znizke (w procentach) tyle amortyzaczji/szkody wlasnej, czy jak tam sobie to nazwa mniej ci wyplaca...

 

I zupelnie nie bedzie ich obchodzilo kto popelnil blad - ty, czy twoj agent...

 

 

Ja place za pakiet w Allianzie 2800 z hakiem, znizka 10% na OC chyba, albo na AC....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na współwłaścicielstwo z ojcem...full pakiet zniżek... 503zł w PZU / na rok oczywiście

 

Też mi to proponowali ale pomyślałem tak jestem młody nie oszczędzam samochodu a co za tym idzie jeżdżę szybko i nie daj Bóg niech bym gdzieś wyłożył to ojciec ma po swoich maxymalnych zniżkach i co za tym idzie miałbym przechlapane.

 

Tak jak brat mi mówił oc można mieć w najgorszym syfie lecz ac już nie :!:

 

OC wyniosło mnie w HDI 1273zł zwyżka za wiek 10% i za to, że mieszkam w mieście tylko nie wiem ile.

 

AC jeszcze nie mam i się zastanawiam czy stać mnie ale jak liczyłem w PZU na full to wyniosło by mnie prawie 5000 zł, znajomy z PZU mówił, że jakoś można zaniżyć potem coś tam, że jeśli szkoda będzie to z tej polisy będzie brane gdy szkoda będzie ponad 6000 zł a jak mniejsza szkoda to nie będzie brane z polisy jakieś tam bajery i to by mnie wyniosło koło 2000 zł. Zastanawiam się na AC i to bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi to proponowali ale pomyślałem tak jestem młody nie oszczędzam samochodu a co za tym idzie jeżdżę szybko i nie daj Bóg niech bym gdzieś wyłożył to ojciec ma po swoich maxymalnych zniżkach i co za tym idzie miałbym przechlapane.

 

Zabijesz kiedyś kogoś to pomyślisz. Tak to jest jak rozpieszczone "dzieciaczki" dostają samochodziki w młodym wieku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!