Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeci rok kontynuacja w Aviva - maksymalny pakiet 1520zł po zgłoszeniu chęci rezygnacji, wstępnie było 1680zł. I tak co rok muszę wyrażać chęć rezygnacji, żeby cena była niższa - żenujące. Jestem trochę wnerwiony bo auto traci na wartości, a co rok płacę więcej. Najmniej zapłaciłem przy wartości auta 50k!, a teraz wycena 28k i opłaty większe - paranoja. Porównywałem oczywiście u innych i ceny podobne :roll: Najlepiej wyszło w PZU, ale oczywiście okazało się, że przenoszenie zniżek z OC na AC to fikcja. Tak przeliczają całość, że wychodzi jak bez zniżki z OC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXA Direct, auto jak w sygnaturce.

 

Pakiet: OC (Zielona Karta, Assistance BAZA) do tego Assistance MIDI, NNW Kierującego, NNW Pasażerów, 50 zł zniżki za polecenie numeru polisy ryszarda55 oraz 20% zniżki (10% zniżki za bezszkodową jazdę, 10% bonus AXA) = 2 raty po 320 złotych. Bez rat: 580 zł

 

Dla porównania: OC w PZU, pakiet: OC (Assistance Komfort) do tego NNW Kierującego, NNW Pasażerów + 10% zniżki za jazdę = 1279 zł :shock:

 

Ceny u pozostałych ubezpieczycieli takich jak Link4, Liberty, MTU, Benefia niestety również, czy Aviva kształtują się również na poziomie 700 - 1200 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RENAULT MEGANE SEDAN 1.9 dci 120 km 04.r

PZM od 2 lat najtańsze w moim przypadku:)

 

OC - 60% ZNIŻKI

NW - 20.000 tyś

AC - 50% zniżki z wykupieniem amortyzacji części i udziału własnego,

AT - pełny assistance z wykupiona amortyzacją części, kradzież, włamanie, szyby itd. poprostu max jaki jest dostępny na rynku.

 

---dodatkowo zniżka od zniżki z AC przy wykupieniu ubezpieczenia na mieszkanie koszt 50 zł ale zniżka 20-30 % od zniżki już naliczonej w AC 50% a więc się opłaca a mieszkanie ubezpieczone od zalania, spalenia itd. na 50000 tyś zł

 

---dodatkowo wykupiłem NW na siebie na 20000 tyś czyli jak Pani mówiła!!! da Pan komuś w pysk nie chcąco wypadną mu 2 zęby, lub potrąci Pan kogoś rowerem itp. to ubezpieczalnia pokryje roszczenia tej osoby haha

 

---wykupiłem również kartę PZM koszt 30.00 zł której nigdy nie użyje ale zniżka na ubezpieczenie - to kolejne 10%

 

łącznie przy płatności jednorazowej za wszystkie ubezpieczenia wliczając mieszkanie, dodatkowe NW oraz kartę PZM

zapłaciłem 1170 zł w tym samo OC 404.00 zł. jak dla mnia to oferta wypasiona:)

 

dodatkowo PZM daje bon na 100 zł do wykorzystania przez rok od podpisania polisy który wykorzystuje na przegląd a więc oszczędzam kolejne 100 zł<czerwona> czyli biorąc to pod uwagę ubezpieczenie wyszło 1070 zł bo i tak bym mósiał za przegląd zapłacić:mrgreen:

bon dają jeśli koszt ubezpieczenia przekroczy 1000 zł.

 

 

CIEKAWOSTKA:)

miałem przyjemność sprawdzić jak działa assistance w pełnej wersji w PZM bo wcześniej już korzystałem w allianz i działało godnie:)

 

do rzeczy: zepsuło mi się auto 100 km od domu zadzwoniłem do centrum assistance zgłosiłem problem oczywiście laweta była w 30-40 minut zapakowali auto ale co ze mną??? więc zadzwoniłem ponownie na infolinię i mówie auto biorą na warsztat a ja co mam w śniegu pieszo naginać do domu 100 km i wracać po auto za 2 dni bo była to sobota wieczór i mechanicy pozamykani,

 

dodałem że z tego co się orientuje mogę pozostać w hotelu na czas naprawy:) Pan oświadczył że tak i że za mogę zarezerwować miejsce w hotelu max 3 gwiazdki to pokrywają koszt za 2 doby a więc zarezerwowałem dwuosobowy pokój w hotelu na 2 doby (jeśli w aucie jest 5 osób należy się hotel wszystkim)

 

laweta zawiozła auto ze mną do hotelu ja do pokoju auto na parking hotelowy, w poniedziałek rano laweta przyjechała ponownie zawiozła auto do warsztatu a ja odpoczywałem w najlepsze korzystając z hotelowych profitów,

 

a więc jeśli ktoś ma zamiar wykupić assistance polecam w pełnej wersji warto w takich przypadkach przydaje się w 100%, dla informacji za hotel zapłaciłem ja 700 zł a ubezpieczalnia przelała mi tą kwotę po 9 dniach a więc sprawnie w miare:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zniżkach współwłaściciela 60% i wieku 25 lat AXA pełen pakiet (OC + AC (bez amortyzacji i udziału własnego) + NNW kierowcy i pasażerów + Assistance Europa Midi Maxi Pupil) 1082 zł. To najtańsza oferta jaką znalazłem... Z numerem polisy kolegi 100 zl zniżki. Jeszcze tylko nie wiem jak wygląda wypłacanie kasy po szkodzie :-P

Jak ktoś chce pisać na PW to moge podać numer swojej polisy może jeszcze zniżki działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W mbanku za Oc miałem płacić 1280zł ( w tym zielona karta + NWW do 10 000zł)

Jako, że poprzednimi właścicielami auta ( od nowośći) byli rodzice mojej żony- sprzedali mi 99% auta i teraz płacę tylko 490zł (mtu). Ja : 24 lata + dużo zwyżki za wiek ;/, teście 60% zniżek. Jak rodzice mieli sami auto , to płacili coś ponad 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na Meganke 1.6 16V '99 wyliczono mi składkę ( ja jako współwłaściciel, a auto na Mame, 60% zniżki + moja zwyżka, ponieważ 24lata ;P ) coś około 600-700zł za OC. Pytanie możecie mi na PW wysłać numer polisy odnośnie zniżek etc. ? to pójdę i zrobię kalkulację o ile przyznaliby rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!