Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego śmiesz oceniać mnie po jednym zdaniu wiesz o czym to świadczy? Nie będę kończył bo nie ma sensu. A powiedz mi szczerze, że ty zawsze jedziesz przepisowo 90, 40 etc.? Nikt tak nie jeździ. Ja także nie ale wiem co się może zdarzyć i zawsze jest pewna granica, której sie nie przekracza i pewna dawka rezerwy. A taka dygresja samochodu nie dostałem tylko kupiłem nie wiesz nie komentuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie jestem tu wystarczająco długo i nie znam was więc wiesz jeśli ktoś mnie obraża nie znając mnie to mnie to rusza, bo to jest dziwne, koniec offa.

 

A teraz mam pytanie do tego co napisałem jest taka możliwość z AC jak napisałem wyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garaz cie pewnie wyjdzie tyle co AC za rok... Parking? Co to za roznica - i tak stoi na deszczu/sniegu/sloncu/w kurzu, a jak bedziesz mial ubezpieczone od kradziezy to niespecjalnie widze sens.

Ludzie raczej nie dewastuja takich samochodow. Chyba, ze cie nie lubia w okolicy :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu gdzie ja mieszkam czyli w centrum, to nie kradną aut a właśnie dewastują podpite dresy wracające w piątek i sobotę z klubów.

 

Więc garaż nie jest zły. :-D

 

[ Dodano: 2007-06-04, 00:47 ]

Jahu, zawsze mozesz wziasc ubezpieczenie AC tylko na kradziez... To raptem kilka stowek, a spisz spokojnie...

 

Jazel. a gdzie takie znasz? Ja mam w PZU i płacę ok 1000-1100 zł za rok. Być może gdzieś są tańsze, lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzynowi wyliczyli dla 2004 1.5dci o wartosci katalogowej 32000pln ze znizka na OC 60% - OC, NW i "antykradziez" - 987pln... W PZU...

 

Kumpel za samochod o wartosci 10000pln podobno (tak mowi) placi za sama "antykradziez" 250pln... Chyba w Warcie?

 

1100 to chyba cale autocasco (czyli "antykradziez" i "antyrozbicie sie") cie kosztuje, bo ja za pakiet OC, AC, NW, Assistane place 2800 prawie. Bez zadnych znizek (wlasnie sprawdzilem dokumenty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się tanio wyszukać pakiet OC NNW szyby24 - 420 zł

(i to chyba bez zniżek, jeździłem wczesniej autem ojca, i raczej mi tych lat nie wliczyli, bo nie widze tam adnotacji o znizkach).

 

AC asistance - też koło 400 zł

 

Ac tak tanio, bo auto nie mialo jeszcze 10 lat, potem by chcieli 800 zł.

 

1,6 8v RN 97 rok

 

Link 4 i AXE proponowali mi za samo OC okolice 1000 zł!

 

http://skocz.pl/tanieoc

:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przeniosłem sie z chyba najdroższej firmy ubezpieczeniowj, czyli z PZU do HDi Samopomoc. Pełne zniżki:

- PZU - OC+NW - 515 zł a - HDi - OC+NW - 385 zł

czyli zaoszczędziłem 130 zł to sporo. :-D

Słyszałem że jeszcze troche tanie jest w Uniqa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ubezpieczenie płaciłem wczoraj mam 60% zniżki bo samochód jest zarejestrowany również na moją Mamę która właśnie taką zniżkę posiada. Ale do rzeczy 324 zł OC + NNW (do 10.000 zł) 50 zł = 374 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maximus, gdzie?

 

W Starogardzie Gd. na ubezpieczeniu jest :"CIGNA STU S.A." - oddziała w Sopocie. Wpisz Limanówka w Google, mają swoje oddziały w Starogardzie i Gdańsku takie biuro pośrednictwa ubezpieczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!