Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile placicie za ubezpieczenie ?


snap

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam OC po poprzednim wlascicielu w PZU, natomiast dokupilem AC + NW w AXA. Przy 60% znizkach (ojciec jako wspolwlasciciel, ja poki co mialem na siebie przyczepke, zeby zniki lecialy, ale cos wolno leca... ;-)) i 15% wkladzie wlasnym wyszlo 893 PLN, platne jednorazowo. 15% wklad wlasny oznacza, ze place mniej za skladke (przy 0% wkladu, wyszloby ok 1200pln lub 1500 za pelny pakiet), choc oznacza rowniez ze przy wyplacaniu szkody moj wklad to min. 1250pln lub max 2500pln. czyli jak bede mial stluczke za 1500pln, to prawie wszytko place ja, a jak by mi ukra....nie bede konczyl..., to dostane 100% - 2500pln.

Tak czy siak mam nadzieje, ze AXA bedzie lepsza firma niz Link4. Zobaczymy, obym nigdy nie musial sprawdzac... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam. Mam pytanie odnośnie ubezpieczenia. Posiadam Megi 1.6 97r. Jestem ubezpieczony w PZU. Jako właściciel jest wpisany mój ojciec (posiada on 60% zniżek), a jako współwłaściciel ja. Roczna kwota ubezpieczenia wynosi 1123zł. Czy jest to możliwe żeby z jego zniżkami tyle było do płacenia? A może zrobiłem błąd i jako współwłaściciela miałem wpisać ojca? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hestii w pakiecie OC+AC+ubezpieczenie majątkowe mieszkania łącznie ok. 1500 zł. Przy czym z pełną zniżką na OC 345 zł, AC na kwotę 24.000zł (ze zniżką za jeden rok ubezpieczenia 1100zł.)

Jeżeli chcecie przy okazji ubezpieczania samochodu ubezpieczyc dom lub mieszkanie to Hestia ma cikawą ofertę.

Jeśli chodzi o Samopomoc, to OC ma atrakcyjne, ale z AC przeginają.

Piszę tu o ubezpieczeniu auta z silnikiem 1,9dci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak ponad 3 lata temu chcialem ubezpieczyc auto w LINK4-reklamowali sie jako znaczaco tansi od konkurencji. Moje auto bylo wtedy warte ok 33 tysiace, pani policzyla i powiedziala ze AC+OC bedzie razem 6 tysiecy :evil: :?::?: :-/ :-| :-> argumentujac to tym ze nie mam prawa jazdy dluzej niz rok i (powiedziala mi to doslownie) z pewnoscia bede mial niedlugo dzwona!!!!!!!!!! moja odpowiedz brzmiala nastepujaco; (............CENZURA................)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w zeszłym roku ac+oc+nw jakoś 4 tałzeny - prawko 5 lat ale kogo to obchodzi

tak naprawdę te wszystkie linki i inne duperele na telefon są droższe niż PZU przynajmniej w moim przypadku

a PZU jest pewne

krotko mówiąc oc w link 4 1500zl w pzu 1100zl w pakiecie z ubezpieczeniem na życie na 400tys :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku OC + AC + NW wyszło około 2.8 tysięcy za cały rok (rozłożyłem na dwie raty więc nie pamiętam dokładnie). Zwyżka za wiek (nie ukończone 21 lat w chwili ubezpieczania), zdaję się, że za staż też (niepełne 3 lata). No i pierwszy samochód na mnie też. Mało pomogły zniżki ojca (30% OC i 20% AC). Ciekawe ile będzie w tym roku po podwyżkach.

 

Edit: ubezpieczyłem się w HDI, zerowy udział własny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!