Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
Chess175

Sezon ślizgania uważam za rozpoczęty :)

Recommended Posts

w Lublinie ja zaczalem w srode :-) ale dzis za duzo sniegu na ulicach troszke bylo i znosilo mnie zbytnia moja megi I phI ale mysle ze jutro bedzie dzuo bialego puchu i nie bede musial z dou na zajecia jechac :-)

ale nigdy nie uskuteczniam takich zabaw na drogach publicznych.

Popieram w 100% takie zachowanie, oby więcej tak myślących a będzie nam się lepiej jeździło i może dłużej co poniektórym żyło :-)

Też tylko na zamkniętym terenie lubię się pobawić . np. z kartonem w nagłe hamowanie aby potem mieć właściwe odruchy jak jakiś komórkowiec się zagada na śmierć albo palant ze słuchawkami na uszach lub w uszach, wlezie prosto pod koła :!:

Ćwiczenie czyni mistrza ;-)

i ja sie dzisiaj poślizgałem :-)

ja tam wole sie slizgac na parkingach, przynajmniej jak w cos walne to bede wiedzia ze nikomu innemu sie nic nie stalo :-):-)

Ja się raz obróciłem na ręcznym koło Tesco nikogo nie było super.

Pozdrawiam.

Ja się raz obróciłem na ręcznym koło Tesco.

Pozdrawiam.

nieeee no , możemy zamknąć ten wątek?

Kufa ale chłopaki płaczecie o tym bezpieczeństwie aż się czytać nie chce.......Przecież logiczne jest, że jeżeli ktoś ćwiczy na parkingu to prędzej czy później zobaczy jakieś puste (dobrze widoczne) skrzyżowanko i nie ma bata, żeby nie spróbował....Nikt mnie do tego nie przekona. Ciekaw jestem ilu userów na oblodzonej jezdni zawraca na 3...... :roll: CareK, masz 24 lata a tak piszesz o tym bezpieczeństwie jak byś miał 60. Wchodząc w zakręt na śniegu nie wpadasz nim 60 na godzinę.....tylko powolutku....ciach ręczny i gazik :)aby samochodzik się sunął.......ludzie patrzą a Ty tryumfujesz...... a jak uderzysz w krawężnik to jest na odwrót.....he he. Śmieszna jest zima. ;-)

Vivaldi, popieram.Mnie jutro czeka 530km takiego slizgania ,czego część w górach.Jakoś nie napawa mnie to optymizmem :roll:

a ja dziś pośmigałem sobie po łąkach i bezdrożach w śniegu :-) niech tylko sypnie więcej - będzie rewelacja :-)

sobie po łąkach i bezdrożach

olo2oo1, to jest niebezpieczne...mogłeś zająca rozjechać :-) i co by na to jeże powiedziały... :-)

tomek42007, przepraszam, nie chciałem stwarzać zagrożenia :-)

btw spotkałem jedną sarnę i zająca :-)

tomek42007 - wydaje Ci się, że zabawny jesteś, czy co? Myślisz, że mi tym dogryzasz? Nic bardziej błędnego. Śmiejcie się, ironizujcie Panowie, nie ma problemu. Tylko jak któryś w coś pierdzielnie, to niech nie przychodzi tutaj na forum z informacją, że on biedny tylko ćwiczył na drodze, a tam mu jakiś inny pojazd wyrósł. Mogę myśleć, jak 60latek, możesz sobie tak myśleć - ale bezpieczeństwo na publicznej drodze jest najważniejsze. Może dużo nie przejechałem, bo w ciągu swojego życia zaledwie jakieś 120 tyś km, ale widziałem parę wypadków i widziałem dużo cwaniaków, którzy tylko ćwiczyli. Droga publiczna to nie Wasz folwark i nie interesuje mnie, że Wy chcecie trenować. Ale pierwsza sprawa co robię, jak zobaczę takiego delikwenta to 997 i możecie mnie nazywać donosicielem - I don't f... care.

ak zobaczę takiego delikwenta to 997
i co powiesz....że zakręcił na ręcznym.... :-)

i co powiesz....że zakręcił na ręcznym....
uwierz,że gdyby to nie było w PL tylko np w Austrii kręcący bączki by mandat zapłacił.

Powiem, że stworzył realne zagrożenie na drodze publicznej, wezwą mnie do komendy i podam co i jak :-) Ostatnio, z 3 miesiące temu, jadąc do pracy gość stał na drodze. Po prostu stał jak idiota, koło urzędu skarbowego i czekał sobie na żonkę. Stał tak ze 20 min i blokował ruch (m. in mnie), mimo, że w około było dużo parkingów. Zadzwoniłem kulturalnie na policję, niestety w tym czasie gość pojechał, ale wezwano mnie na komendę. Powiedziałem co i jak i jakiś tydzień temu wezwali mnie do sągu grodzkiego, tam powiedziałem jeszcze raz co i jak, no i wygrałem sprawę. Gość dostał w Cenzura grzywny, jakieś tam punkty, a ja miałem czyste konto :-) Niestety, z kretynizmem walczyć trzeba. Nikt na drodze nie odpowiada tylko za siebie, ale też za innych. I to mi się podoba :-)

Proszę cenzuralnie się wypowiadać na forum. Układ jednostek SI przeglądnąłem i nie znalazłem takiego określenia.