Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dokladnie taki sam wypadek w zeszłym roku.Kierowcy w większości patrzą się czy z przodu jest wolne,w momencie podjęcia manewru wyprzedzania nie zwracaja uwagi co sie dzieje za i obok nich :evil: Na pewno się tłumaczył,że WŁĄCZYŁ kierunkowskaz :roll:

Piszu,nie popuszczajcie.Nawet sobie nie wyobrażasz ile mozna kasy wyciągnąć z OC sprawcy wypadku.Mi Allianz zapłacil za 6cio miesięczne straty zwiazane z brakiem możliwości zarobkowania.

Pozdrowienia dla taty i dziekować,że się nic nie stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszu Ja też się z tym spotkałem..

Wracałem 1 listopada jechał dostawczy potem golf i toledo a na końcu Ja (jeszcze m I phII)

Zobaczyłem, że droga wolna to mijam a tu nagle facet z toledo zjechał na mnie i dup... Do tej pory nie wiem jak to się stało, że nie wylądowałem na drzewie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Tata kupi w miejsce rozbitka? <ok>

 

Od razu powiedział, że tylko i wyłącznie "Scenica ratującego życie" <ok> Ma już naszykowane pare egzemplarzy u Sepczyńskiego, prawdopodobnie będzie to wersja Alize Plus, ale być może uda się znaleźć jeszcze coś lepszego, był jeden taki fajny z Radomia z salonu, ale już go nie ma... W sumie to myślał czy nie czekać na Scenica III, ale do października nie może czekać, a innego wyjścia nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdukcja była (swoją drogą to lekarz ok. 80 lat, od 36 lat w zawodzie powiedział, ze nigdy nie widzial czegos takiego - zeby z takiego wypadku wyjsc bez szwanku!). Zdjęć obrażeń niestety nie zrobiliśmy, nie pomyśleliśmy, w sumie większość się już zagoiła, ale jest obdukcja, ojciec był tydzień na leczeniu w szpitalu, był w 2 klinikach na miejscu wypadku, więc dokumentacja jest...

 

Tata ma ubezpieczenie na życie i też z tego coś będzie chciał wyciągnąć, bo w końcu nie po to się płaci tak grube pieniądze...

Za auto z OC tamtego albo naszego AC (zaleznie co bedzie sie bardziej oplacalo, tzn kto da lepsza oferte i czy bedzie sie kalkulowalo pozbyc 10% znizek)

NWW nie wiem jak, ale jutro sie z nim widze, wiec pogadam...

Swoją drogą to jutro jedziemy do Renault i zobaczymy co zaoferują

 

Tak na marginesie służba zdrowia to też smiech na sali, szkoda gadać :evil: ....

Ale jak ojciec na miejscu w tym Krośnie O-skim koło 18 kupował leki w aptece, to aptekarz spytał czy to on jest z tego wypadku, na co ojciec, że tak, a jak aptekarz spytał z którego auta i on powiedział, że z tego z rowu, to ten uścisnał mu rękę i powiedział, że jest mu bardzo miło, że może go widzieć...

Naprawde szczęścia mieliśmy mnóstwo i dziękujemy, ze tak to się skonczyło...

 

Wielkie dzięki panowie za życzenia, przekażę i naprawdę wielki szacunek dla Renault za samochody ratujące życie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NWW nie wiem jak, ale jutro sie z nim widze, wiec pogadam...

nie wiem czy uda sie cokolwiek wyjąć.Ja dostałem 700zl za pęknięty kręgoslup w części lędżwiowej. :roll:

Tata ma ubezpieczenie na życie i też z tego coś będzie chciał wyciągnąć, bo w końcu nie po to się płaci tak grube pieniądze...
też płacę i do tej pory a minął rok od wypadku nie dostalem ani grosza.Czekam na komisje lekarską od 23.05.2008 :evil: (Uniqa)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z tym wszystkim :evil: oni od Ciebie doją chętnie i poganiają, a jak mają Tobie wypłacić to nie możesz się doprosić :evil:

 

Ale może będzie inaczej tym razem (Amplico)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bylem swiadkiem podobnej sytuacji. BMW X3 wyprzedzalo samochody (kilka starych STARow)i zaraz przed BMW wyjechal FIAT UNO - BMW po hamulcach - prawie zatrzymalo sie na pasie przeciwnego ruchu, oczywiscie klakson do oporu i FIAT UNO sie schowal - BMW X3 mialo cale szczescie, ze z naprzeciwka nic nie jechalo i ze FIAT UNO wyjechal w takim momencie, bo bylby tragiczny wypadek. Najgorsze jest w tym to, ze najczesciej gina ludzie, ktorzy jechali prawidlowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest w tym to, ze najczesciej gina ludzie, ktorzy jechali prawidlowo...
Znam takich,którzy by się z Toba nie zgodzili.Naprawde slyszalem,że Ci co są z przodu mają pierwszeństwo w wyprzedzaniu ni powinienes czekac na swoja kolej :evil: :evil: :evil:

Naprawdę tak kilka razy słyszałem.

W kazdym razie po swoim wypadku dopóki nie złapie kontaktu wzrokowego z wyprzedzanym nie podejme sie manewru,po prostu sie boję,że on zachce zrobic to samo jak będę koło niego.A kilka aut pod rząd już tez sie oduczyłem wyprzedzać.

Zostaje jakis uraz w glowie :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!