Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

RIP

 

:-( AD 24-08-2009 :-(

 

Niestety w tym dniu odszedł ode mnie mój szczeniaczek. Stojąc w korku został uderzony z impetem przez wanienkę SCANIĘ- uderzenie było tak duże, że siła pochłonęła 4 autka przede mną. Dalej to jak w filmach- straż pożarna, pogotowie, 2 radiowozy, 3 lawety itp a wszystko wydarzyło się na drodze z Tychów do Katowic w dzielnicy Giszowiec.

 

Cóż i tym samym sposobem powoli kończy się moja kariera na forum megane- bo następne autko chyba już nie będzie spod znaku rombu.

 

zostaną tylko wspomnienia :cry:

post-3239-1251231601_thumb.jpg

post-1-1251231601_thumb.jpg

post-1-1251231602_thumb.jpg

post-1-1251231603_thumb.jpg

post-1-1251231604_thumb.jpg

post-1-1251231605_thumb.jpg

post-1-1251231606_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zewnątrz wygląda ok- jeżeli można tak to nazwać, ale szczegół tkwi wewnątrz, zerwane paski w silniku, poduchy, tylna podłoga jak harmonijka ooo dużo by tego wymieniać....

 

i nie już nie chce renault.....

 

Teraz tylko pozostaje mi czekać na rzeczoznawcę - bo już szkodę zgłosiłem w Alianz( bo tam był ubezpieczony). Niestety to już 4 wypadek w mojej karierze kierowcy ( dodam 4 nie z mojej winy) generalnie nie potrafię jakoś przejechać 2 lat bez takiego zderzenia. Niestety nie mam też doświadczenia z Alianz- jak to u nich wygląda likwidacja szkody, czy auto zostawiają przy szkodzie całkowitej ( bo takowa będzie na pewno) czy zabierają ......a jeżeli mi zostawią to auto oddaję od razu na złom :-/

 

[ Dodano: 2009-08-25, 22:46 ]

A forum to nie tylko rąb z przody tylko ludzie. :) trzymaj się kolego i jak by co to masz mój nr. tel.

 

i tu masz 100% racji Radek- forum to tak naprawdę ludzie.

ps mam nadzieję, że przy najbliższym spocie grupy śląskiej zabierzesz mnie .....ten ostatni raz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najważniejsze, że się Tobie nic nie stało. Właśnie to jest najśmieszniejsze, że samochód zawsze oberwie bardziej w środku niż wynikało by to z uszkodzeń zewnętrznych. Większego szczęścia z następnym samochodem i polecam Mazdę jak nie Renault :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAPOMAN, dobrze że jesteś cały.

Fotel kierowcy ma złamane oparcie? Cholera, szkoda wielka tego auta, w końcu mam takiego bliźniaka i wiem jak to fajnie jeździ.

 

polecam Mazdę jak nie Renault

łojezu, dr4g0n, daj spokój :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam też doświadczenia z Alianz- jak to u nich wygląda likwidacja szkody, czy auto zostawiają przy szkodzie całkowitej ( bo takowa będzie na pewno) czy zabierają ......

 

Teściowi w Allianz wypłacili kasę za auto - wartość wraku i wrak został. Wrak sprzedaliśmy na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel kierowcy ma złamane oparcie?

 

Tak- też byłem w szoku- fotel razem ze mną wygięło do tyłu, wiadomo, że przy silnym uderzeniu w tył najpierw siła idzie właśnie na tył, ale żeby fotel wyrwało.....a w sumie to siedziała na nim 1/10 tony więc może to nie powinno dziwić. Kolejna dziwna sprawa, to to, że poduchy z przodu nie wystrzeliły.....ale pewnie i tutaj mamy przykład- bezwypadkowego autka ;-) z drobnym szczegółem- bez poduszek :)

i do tej pory nie wiem jak wygiąłem kierownicę na dół, którą częścią mego ciała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w mordę :evil: Wielka szkoda :-(

Dobrze, że TY cały.

Weźmij się nie wygłupiaj i szukaj kolejnego sceniczka lub coś z rodziny.

W końcu to jedne z bezpieczniejszych aut na rynku. :)

Kurtka kolejny członek "rodziny" chce nas opuścić :-( Nie, mówię stanowczo NIE :!:

Co do Allianz, to dostaniesz różnicę kwoty ze szkody całkowitej i wartości tego co pozostało.

Autko zostawiają. Jak masz siłę to możesz walczyć aby ci zabrali "wrak" i wypłacili całość.

Jak coś zapomną wycenić, dopisać do listy uszkodzeń, to wzywasz do skutku :!:

Nie miałem z nimi problemu - szybko w miarę i sprawnie. Przyjeżdża rzeczoznawca od nich w wyznaczone przez ciebie miejsce. Jak miałeś coś w aucie ostatnio robione i masz na to papiery to też to przedstaw :!: Ja na poprzednim miałem nówki opony (niecały tydz.) to też mi kasę doliczyli. Faktura za lawetę i wszystkie koszty udokumentowane jakie poniosłeś w związku z wypadkiem. Zanim oddasz na złom, to zabieraj co nowe - np. aku, widzę w miarę świeży. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim oddasz na złom, to zabieraj co nowe

hola hola! Pewnie na forum znajdą się potrzebujący niektórych części, więc z tym złomem nie ma się co spieszyć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!